مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY

مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY مرکز جشن های سنگاپور تور سنگاپور تور ارزان سنگاپور تور لحظه آخری سنگاپور تور سنگاپور نوروز 96 قیمت تور سنگاپور

در سراسر دنیا كشور ها آیین ها و مراسمات خاص و منحصر به فردی دارند. این آیین ها و مراسمات به نوعی جاذبه گردشگری تبدیل شده اند ، كه پاسخی به كنجكاوی گردشگران در ارتباط فرهنگ و تمدن و... كشور میزبان است . بسیاری از كشور ها با وجود فرهنگ غنی خود به نحوه احسنت آن را به جهانیان عرضه نمی كنند. سنگاپور در این زمینه بسیار قوی ظاهر شده است ، به طوری كه بسیاری از افراد را در سرتاسر دنیا جذب فرهنگ و تمدن خود كند . كه یكی از دلایل آن اختصاص دادن مكان ایی به نام مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY  برای برگزاری جشن ها و مناسبت هاست. در CLARKE QUAY علاوه برجشن های محلی ، مناسبت های بین اللملی نیز برگزار می شود . در ادامه به بررسی مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY خواهیم پرداخت.


مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY

مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY تنها محل برگزاری جشن ها نیست بلكه در حالت عادی نیز میزبان بسیاری از گردشگرانی است كه برای سرو غذا های بین اللملی و تفریح به این مكان می آیند. مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY در كنار رود كریسیس قرار گرفته است ، این رود باعث شده است كه رستوران های زیادی در كشتی ها پدید بیایند . در این رستوران ها علاوه بر غذای خوب ، كشتی سواری و موسیقی زنده نیز نصیب تان خواهد شد . از بهترین قسمت های مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY می توان كافه های نزدیك رودخانه را نام برد كه لذت یك قهوه اصیل را در كنار نورپردازی های رودخانه تجربه خواهید كرد . اگر شما هم مسافر تور ارزان سنگاپور هستید رفتن به مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY را فراموش نكنید.

مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY

در ماه ژانویه و نزدیكی های كریسمس مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد ، رستوران خالی را نمی توان پیدا كرد و خیابان ها مملو از جمعیت می شود . در این میان برای پیدا كردن یك میز خالی در رستوران شاید چند ساعت معطل شوید كه در این صورت می توانید از دكه های غدایی در اطراف خیابان ها استفاده كنید . اگر شما هم مسافر تور سنگاپور هستید ، بهتر است كه وعده های غذایی خود را در هتل میل كنید و سپس با سرویس تور به گشت و گذار بپردازید.

مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY

همان طور كه در بالا ذكر شد در ماه ژانویه مسافران زیادی به مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY می آیند. در این روزها قایق سواری و شركت در آتش بازی های سال نو تفریحات مناسبی می باشد . البته بعضی از تورهای سنگاپور برنامه های خاصی را برای این شب و بازدید از امكان دیدنی ترتیب می دهند تا هر چه بیشتر این سفر برای شما دلنشین تر شود. كمی نزدیك به مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY  فروشگاه هایی نیز وجود دارند كه در ایام كریسمس تخفیف های باور نكردنی را برای مسافران در نظر می گیرند. اگر شما هم مسافر تور سنگاپور نوروز 96 هستید رفتن به مرکز جشن های سنگاپور CLARKE QUAY را حتما در برنامه ی سفر خود بگنجانید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد برای اطلاع از جزئیات و قیمت تور سنگاپور می توانید به وبسایت نت تور مراجعه کنید .موارد مشابه یافت شده