قیمت تور سنگاپور

تور سنگاپور قیمت تور سنگاپور تور ارزان سنگاپور تور لحظه آخری سنگاپور تور سنگاپور با هواپیما جاذبه های گردشگری سنگاپور مجتمع مارینا سندرز سنگاپور پارک یونیورسال

سنگاپور ،کشوری زیبا در جنوب شرقی آسیاست که به دلیل بهره مندی از جاذبه های گردشگری بسیار، مقصدی مناسب برای گردشگران در سراسر دنیا می باشد. هر ساله افراد زیادی با تور سنگاپور، به این کشور زیبا و دوست داشتنی سفر میکنند. از جمله این افراد، میتوانیم به هموطنان خودمان اشاره داشته باشیم که هر ساله تور سنگاپور در بین چندین تور مورد علاقه شان قرار دارد. اما سفر به سنگاپور چه قدر برایمان هزینه دارد؟ با نت تورز همراه باشید تا به معرفی بیشتر این تور بپردازیم.

قیمت تور سنگاپور

 

سفر به هر کشور هزینه های خاص خود را دارد. مسلما هزینه ها در کشور های مختلف متفاوت می باشد. پس مقایسه کردن قیمت تور سنگاپور با قیمت تور کشورهای دیگر کار اشتباهی است. قیمت تور سنگاپور به چند عامل بستگی دارد. برای مثال نوع خدمات در سفر یکی از عواملی است که باعث می شود یک تور ارزان داشته باشیم. البته اگر از ویزا و هواپیما که تقریبا هزینه های ثابتی دارند بگذریم بقیه هزینه ها را می توان مدیریت کرد. اگر به صورت انفرادی قصد سفر را دارید، مدیریت این هزینه ها در یک کشور غریب کار سختی است. خب پیشنهاد ما به شما تور سنگاپور است تا نگران دخل و خرج خود نباشید و با خیال راحت از سفر خود لذت ببرید. چرا که مدیریت تور، با لیدر شما است و آن ها در این مسائل خبره هستند. خب از بحث قیمت تور سنگاپور که بگذریم، جاذبه های گردشگری سنگاپور هم کم نیستند که بخشی از آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

مجتمع مارینا سندرز

مجتمعی عظیم شامل سه برج که هر برج شامل 55 طبقه می شود و یک پل ارتباطی همانند کشتی میان این سه برج ارتباط ایجاد کرده است. این مجتمع وسعتی بیش از 38 هکتار دارد. در این مجتمع بزرگ هر چه که اراده کنید خواهید یافت. از رستوران، پارک، استخر، مراکز خرید و درمانگاه و .... در کل هیچ نیازی به خروج از این مجموعه ندارید. البته قیمت اقامت در این مجموعه آن چنان هم پایین نمی باشد. در طبقه آخر برج، یک استخر روباز قرار دارد که نمایی متشکل از اقیانوس و آسمان خراش های سنگاپور را نمایش می دهد.

مجتمع مارینا سندرز

 

پارک یونیورسال سنگاپور

یکی از بزرگ ترین پارک های تفریحی آسیا که سازنده آن سازنده آثار زیبایی همچون شرک، مینیون ها، ماداگاسکار و transformers و ... می باشد. بله درست حدس زدید، خالق این پارک، کمپانی یونیورسال استدیو است که در آن از آثار مشهور خود کمک گرفته است. در این پارک علاوه بر مشاهده شخصیت های کارتونی مورد علاقه تان، از صدها وسایل سرگرمی دیگر نیز می توانید لذت ببرید. از ترن هوایی عظیم گرفته تا قایق سواری در رودخانه و پارک ژوراسیک، همچنان که غرق در تفریح هستید مراقب کودکان خود نیز باشید.

پارک یونیورسال سنگاپور

پارک یونیورسال سنگاپور

 

در کل سفر به سنگاپور تجربه ای متفاوت است و این تفاوت باعث توجه بیش از پیش گردشگران به سنگاپور شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تور سنگاپور، میتوانید به لیست تورهای ما مراجعه نمایید و مناسب ترین تور را برای خود برگزینید.موارد مشابه یافت شده