مجتمع مارینا سندرز

مجتمع مارینا سندرز | marina sanderz complex | تور سنگاپور | جاذبه های گردشگری سنگاپور | مارینا سندرز | برج های سنگاپور | قیمت تور کریسمس سنگاپور | سنگاپور

امروزه وجود جاذبه های گردشگری برای بهبود اقتصاد و صنعت گردشگری هر كشور لازم است. كشورهایی مانند سنگاپور با وجود اینكه از نظر منابع طبیعی كشورهای فقیری هستند اما اقتصاد های پویایی دارند . اقتصاد این كشورها به صنعت گردشگری متكی است و این صنعت نیز به جاذبه های گردشگری موجود در آن كشور اتكا دارد . سنگاپور یكی از كشورهایی است كه سالانه میلیون ها نفر از آن بازدید می كنند . علت این رشد چشم گیر گردشگری در سنگاپور وجود جاذبه های گردشگری بسیاری است كه در سنگاپور وجود دارد. در این مقاله ما به یكی از بزرگترین جاذبه های سنگاپور یعنی مجتمع مارینا سندرز می پردازیم.

مجتمع مارینا سندرز سنگاپور

مجتمع مارینا سندرز یكی از بزرگ ترین سازه های آسیاست به گونه ایی كه بر روی پل ارتباطی سه برج چهار و نیم جامبو جت A380 را می توان جا داد.

بر روی بام آن یك پارك به طول 340 متر و عرض 40 متر قرار گرفته است. این مجتمع از تعداد زیادی واحد مسكونی تشكیل شده است ، كه مالك هایی از سرتاسر دنیا دارند. سالیانه بیش از 10 میلیون گردشگر به سنگاپور می روند و از این 10 میلیون بیش از 2 میلیون نفر از این مجتمع بازدید می كنند و یا اینكه در آن ساكن هستند . جالب است بدانید كه جمعیت سنگاپور كمی بیشتر از 5 میلیون نفر است. بسیاری از تورهای كریسمس سنگاپور از هتل این مجموعه استفاده می كنند. 

مجتمع مارینا سندرز سنگاپور

بر روی پل ارتباطی كشتی مانند این سه برج یك هتل به نام پارك آسمان قرار گرفته است كه بیش از 2500 اتاق دارد و فروشگاه های زیادی نیز در كنار آن قرار گرفته است . در داخل این مجموعه چندین باشگاه ورزشی و استخر قرار گرفته شده است . این مجتمع در طول سال میزبان چندین فستیوال و جشنواره است همچنین دارای موزه و سالن تئاتر و سینما نیز می باشد . در كنار تور نوروزی سنگاپور خود می توانید از این مجموعه زیبا نیز لذت ببرید. 

مجتمع مارینا سندرز سنگاپور

امیدواریم كه شما نیز بازدید از مجتمع مارینا سندرز را در برنامه تور سنگاپور خود قرار دهید . برای آگاهی از جزئیات و قیمت تور های سنگاپور می توانید به وبسایت نت تور مراجعه كنید . موارد مشابه یافت شده