جاذبه های گردشگری سنگاپور

singapore Tourist Attractions | جاذبه های گردشگری سنگاپور | قیمت تور سنگاپور | تور سنگاپور کریسمس 2017 | قیمت تور نوروزی سنگاپور | اماکن دیدنی سنگاپور |

در دنیای امروزه جاذبه های گردشگری نقش به سزایی در جذب گردشگران در یك منطقه را دارند . عواملی كه باعث می شوند یك كشور یا منطقه ثروتمند یا فقیر باشند ، علاوه بر منابع طبیعی موجود در آن منطقه منابع مالی خارجی است كه در قالب گردشگران وارد می شود. سنگاپور نمونه ایی بارز از اقتصاد مبتنی بر گردشگری است كه در چندین سال گذشته نیز رشد بسیار چشم گیری در این صنعت داشته است . مهم ترین عاملی كه سنگاپور را به یكی از قطب های گردشگری كرده است جاذبه های گردشگری سنگاپور است ، كه عاملی مهم در جذب توریست است. در این مقاله ما سعی بر این داریم كه هرچه بیش تر شما را با جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا كنیم. 

جاذبه های گردشگری سنگاپور

جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری بسیاری در سنگاپور وجود دارند که هرکدام قشر خاصی از گردشگران را به خود جذب می کند ، که ما به تعدادی از پربازدید ترین های آن می پردازیم .

مجتمع مارینا سندرز : یک مجتمع عظیم شامل سه برج و یک پل ارتباطی میان سه برج است . هر برج از این مجموعه شامل 55 طبقه می شود که در مجموع این مجتمع از 115 طبقه تشکیل می شود . بر روی سکوی ارتباطی این سه برج هتل بزرگی قرار گرفته است که سالانه میزبان هزاران مسافر از سراسر دنیا است . در کنار هتل استخری در بلند ترین نقطه برج قرار گرفته است ، که به تماشاگران این حس را القا می کند که افراد در حال سقوط از لبه برج هستند . این مجتمع عظیم دارای بخش های تجاری ، مسکونی و بیمارستان و... است .

باغ وحش سنگاپور

باغ وحش و سافاری شبانه سنگاپور : یکی دیگر از مناطقی که مورد توجه گردشگران است ، جزیره سنتوزا و به خصوص باغ وحش و سافاری شبانه سنگاپور است . این باغ وحش بزرگ پناهگاه 16 گونه در خطر انقراض و بیش از 315  گونه جانوری است . این باغ وحش سالانه بیش از 1/5 میلیون بازدید کننده دارد و این آمار تنها متعلق به باغ وحش است و سافاری سنگاپور نیز گردشگران بسیاری را جذب می کند .

پارک یونیورسال سنگاپور

پارک یونیورسال سنگاپور : یکی از بزرگ ترین پارک های آسیا و دنیا است که در آن از شخصیت های کارتونی شرکت یونیورسال در ساخت لوازم تفریحی پارک به کارگرفته اند . این پارک سالانه میزبان تعداد میلیون ها گردشگر است . از امکانات تفریحی بی شمار پارک می توان به ترن هوایی بزرگ پارک اشاره کرد که سرتاسر پارک را در برگرفته است . از دیگر امکانات این پارک می توان به کشتی های گروهی و انفرادی نیز اشاره کرد ، این کشتی ها با عبور مسیر های دید کلی از پارک را برای شما نمایان می کنند .

مجتمع تارینا سندرز

زمان مناسب برای سفر به سنگاپور 

  گردشگری در سنگاپور در فصل های خاصی خلاصه نمی شود و سالانه به غیر از کریسمس و سایر اعیاد تقریبا میزان گردشگر ثابتی دارد . سنگاپور در بعضی از زمان ها بسیار شلوغ می شود به طوری که بسیاری از هتل ها و سوییت های اجاره ایی پر می شوند . سال نو میلادی و کریسمس یکی از این زمان ها است . در ماه ژانویه گردشگران بسیاری از اروپا و آمریکا به سنگاپور آمده و از این کشور زیبا بازدید می کنند . شما عزیزان نیز می توانید از تور های سنگاپور کریسمس 2017  برای سفر به این کشور زیبا استفاده کنید . اگر شما از شلوغی و جمعیت زیاد خوشتان نمی آید پیشنهاد ما به شما سفر به سنگاپور در عید نوروز است . سنگاپور در عید نوروز تقریبا جوی آرام و معمولی دارد ، البته شما در این سفر فارسی زبانان بسیاری را نیز مشاهده خواهید کرد که مثال شما سنگاپور را برای سفر عیدانه خود انتخاب کرده اند . شما می توانید از تور های نوروزی سنگاپور برای سفر به این کشور استفاده کنید .

امیدواریم که اطلاعاتی هر چند اندک در ارتباط با تور های سنگاپور و جاذبه های گردشگری آن برای شما عرضه کرده باشیم . شما می توانید هم اکنون با جزئیات و همچنین قیمت انواع تور ها در وبسایت نت تور مشاهده کنید . موارد مشابه یافت شده