تور ارزان قبرس

تور ارزان قبرس , غذاهای قبرس , رستوران های قبرس , مساجد تاریخی قبرس , اماکن مذهبی قبرس ,سواحل قبرس , مراکز خرید قبرس , تور قبرس شمالی, قیمت تور ارزان قبرس

تور ارزان قبرس آیا مایل به استقاده از تور ارزان قبرس هستید؟

قبرس یک کشور و البته جزیره کوچکی در دریای مدیترانه و سومین جزیره بزرگ مدیترانه بعد از ساردینی و سیسیل می باشد که با تقسیم شدن آن به دو نیمه ی شمالی که ترک ها ساکن آن و نیمه جنوبی آن یونانی ها ساکن هستند، جزیره ای بسیار جذاب با دوفرهنگ و ملل مختلف را دربر میگرد که همین مورد باعث جذب گردشگر بصورت سالیانه میشود.

 

 

اگر مایل به استفاده از تور ارزان قبرس هستید، برای اطلاعات بیشتر لطفا موارد زیر را مطالعه نمائید.

قبرس آب و هوای مدیترانه و یکسانی دارد.تغییرات دما و آب و هوا به آن صورت در این جزیره زیبا دیده نمیشود. در طی سال یکنواخت بودن آب و هوا باعث میشود، توریست در فصل های مختلف از امکانات مختلف مخصوصا ورزش های آبی و دریا استفاده نماید.

مذهب این کشور در قسمت شمالی آن مسلمان و در قسمت جنوبی آن ارتدوکس می باشند و به دلیل وجود مسلمانان و قدمت تاریخی شان میتوانید از اماکن مذهبی و مساجد تاریخی همانند مسجد هالا سلطان در نیکوزیا، مسجد عرب احمد، مسجد پرچم، مسجد عرب ،مسجد سفید عمامه،الکبیر مسجد، مسجد قلعه چوبی و .... دیدن نمائید.

برای استفاده از محل اسکان به شما هتل آپارتمان هایی را پیشنهاد میدهیم که سرویس صبحانه و نهار و شام ندارند و شما با در اختیار داشتن وسایل اولیه آشپزخانه و با خرید از مغازه های داخل شهر میتوانید وعده غذاهای خود را تامین نمائید.

برای خرید مواد غذایی با قیمت مناسب سعی شود از مراکز خریدی که مردم آن شهر خرید دارند، خرید خود را انجام دهید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود و سفر ارزانی را داشته باشید.!

از مراکز خرید ارزان قبرس میتوان به مرکز خرید پیساراید اشاره نمود که یکی از بهترین مراکز خرید است که با نازلترین قیمت و کیفیت مناسب، میتوانید لوازم خانگی و مواد غذایی و.... خریداری نمایید.

برای سرو کردن غذای حلال و قیمت مناسب میتوانید در شهر لارناکا، کنار قلعه ای باستانی و روبروی مسجدی که در خیابان آتن قرار دارد، یک رستوران لبنانی قرار دارد که غذاهای حلال برای مسلمانان طبخ میکند و میتوانید با پرداخت هزینه مناسب غذای لبنانی و اما حلال را نوش جان نمایید.

شما برای صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید از سیمکارت های محلی ارزان و مناسب استفاده نمائید.

برای داشتن یک سفر ارزان میتوانید به رستوران هایی بروید که سرویس اینترنت آن ها رایگان میباشد.

کرایه نمودن اتوبوس و تاکسی با هزینه بسیار مناسب برای شما فراهم میباشد فقط برای کرایه نمودن تاکسی باید سن شما بالای

25 سال باشد.

 

آیا قبرس میتواند مقصد بعدی سفر شما باشد؟

بی شک قبرس یک مکان توریستی جالب برای هر گردشگری است و از نگاه دیگر سنخیتی با آداب اسلامی ما دارد که بسیاری از دغدغه ها را برای هم وطنان از بین میبرد. همچنین قبرس از جمله کشورهایی است که میتوان مقصدی مناسب و در عین حال ارزان باشد که نگرانی بودجه را برای شما عزیزان به حداقل برساند. پس اگر ما در نت تور توانسته ایم نگاه شما را به قبرس تغییر دهیم، شما میتوانید درخواست ثبت نام خود را در سایت نت تور به انجام رسانید.

تور ارزان قبرس

برای استفاده از تور ارزان قبرس، درصورت تمایل می توانید به سایت نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده