تور قبرس تابستان96

تور قبرس تابستان96 , آب و هوای قبرس در تابستان , فستیوال ها و جشنواره های قبرس در تابستان , غذاهای قبرس ,هتل های قبرس , غذاهای محلی قبرس , جشنواره های قبرس

آیا تابستان بهترین زمان سفر به قبرس می باشد؟

اگر از افرادی هستید میخواهید تور قبرس تابستان را انتخاب کنید ولی نسبت به آن اطمینان ندارید، ما به شما اطمینان میدهیم با خواندن متن زیر در انتخاب خود مطمئن و مصمم شوید.

 


آب و هوای قبرس در تابستان 

جزیره قبرس به علت قرار گرفتن در کنار دریای مدیترانه آب و هوای بسیار مطبوع مدیترانه ای را داراست.
این جزیره زیبا تابستان هایی گرم و معتدل ولی به مدت طولانی به مدت 8 ماه از فروردین تا آبان را دارا می باشد .معولا در ماههای (ژوئن، ژولای و آگوست ) درجه هوا تا 40 درجه نیز میرسد و بهترین زمان برای استفاده از ورزش های آبی می باشد


 

فستیوال ها و جشنواره های قبرس در تابستان

در شهر لیماسول هرساله فستیوال هیجان انگیز آب برگذار میشود و عامل اصلی جذب گردشگر وتوریست در فصل تابستان می باشد.
البته لیماسول در تابستان دمای هوای 35 درجه را دارد و گرم ترین منطقه قبرس می باشد.
جشن هایی مانند شب های شکسپیر و جشن درام یونان نیز در تابستان هرساله در لیماسول برگزار میگردد.
در فستیوال سپریا نیز افراد با لباس های محلی متفاوت به منظور معرفی فرهنگ کهن قبرس ظاهر میشوند و خواننده هایی نیز آنان را در این فستیوال همراهی مینمایند. 

 

غذاهای قبرس

قبرس به علت اینکه هم ترک نشین و هم یونانی نشین دارد غذاهای ترکی و یونانی زیاد و متنوعی رواج دارد.
یکی از غذاهای مهم و محبوب به نام موساگا می باشد که با بادمجان و انواع سبزیجات معطر مانند نعناع، گوشت چرخکرده و خامه و در فر تهیه میشود و طرفداران خودش را دارد.
از غذاهای معروف ما ایرانی ها دلمه می باشد که در قبرس از غذاهای محبوب و سنتی به شمار میرود.
از غذاها مهم دیگر قبرس میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.اَفِلیا، کِلِفتیکو، هالومی، باییلدی، کباب های محلی و سنتی، تاوا و استیفادو.

 

هتل های قبرس

از هتل های دو ستاره قبرس میتوان به لارکو که دارای امکاناتی همچون زمین تنیس، بدنسازی، سالن سونا و جکوزی،wifi رایگان است اشاره داشت و همچنین فاصله آن تا فرودگاه 5دقیقه می باشد . همچنین هتل کرنلیا که دارای پارکینگ و wifi رایگان، سرو صبحانه است، آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

از هتل های 4ستاره این جزیره رویایی میتوان به الیاس بیچ با امکاناتی نظیر سالن بدنسازی،استخر و سونا و جکوزی، مرکز ماساژ درمیانی و اتاق هایی با داشتن امکاناتی همچون تلویزیون سرویس بهداشتی ماهواره و سرویس خنک کننده و هتل سنتیدو سندی بیچ با دید بسیار زیبا به سواحل آرام بخش مدیترانه، ساعتی خوبی را میتواند برای شما به ارمغان بیاورد، اشاره نمود.

 

تور قبرس تابستان 96

برای اطلاع یافتن از شرایط تور قبرس تابستان96 لطفا به لیست منتخب و پیشنهادی نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده