تور ارمنستان کریسمس2017

تور ارمنستان کریسمس2017, تور ارمنستان, تور ارزان ارمنستان, قیمت تور ارمنستان, تورهای ارمنستان, کریسمس در ارمنستان, ارمنستان,درباره ارمنستان,هتل های ارمنستان

تور ارمنستان کریسمس2017

هرساله 25 دسامبر(4 دی) کشورهای مسیحی و برخی از کشورهایی با مذهب های متفاوت تولد عیسی مسیح را جشن میگیرند البته این جشن در برخی از کلیساهای ارتدکس شرقی در 7 ژانویه برگذار میشود که شامل کشور ارمنستان هم می شود، اما با 25 دسامبر در تقویم جولیان یکسان است و این شب آغاز سال نوی میلادی برای مسحیان جهان میباشد.

مذهب مردم ارمنستان هم مسیحی میباشد و در این شب به جشن و پای کوبی می پردازند و در تمام جاهای کشور، در گوشه کنار خیابان ها، خانه ها و مغزه ها درخت های سرو تزیین شده را میبینید.

ارمنستان اولین کشوری بود که دین مسیحیت را پذبرفت و همین نکته ارمنستان را خاص میکند چرا که میتوان در شب کریسمس در کشوری بود که دین مسیحیت از آنجا آغاز شده که حس و حال خاصی را به آدم منتقل مکنید.

تور ارمنستان کریسمس2017

در ارمنستان به دلیل تاثیری که از جماهیر شوروی سابق بر روی فرهنگ مردم این کشور گذاشته است جشن کریسمس و سال نو را در یک شب میگیرند.

در شب کریسمس ارامنه مانند ایرانی ها در نوروز به خوردن خوراکی های رنگارنگ و تنقلات می پردازند و همچنین در شب کریسمس در هیچ جای ارمنستان گوشت نمیخورند.

اگر میخواهید با تور ارمنستان کریسمس 2017 به این کشور سفر کنید باید زودتر نسبت به ثبت نام اقدام کنید چراکه هتل های ارمنستان در این شب نسبتا پر شده و برای اقامت خود به مشکل برمیخورید.

رستوران های ارمنستان در این شب آماده ی پذیرایی از توریست ها هستند:

رستوران آرارات ارمنستان، رستوران مارکوپولو ارمنستان، رستوران آی لئونی و .... از جمله رستوران های به نام ارمنستان هسنتند که میتوانید طعم غذاهای ارمنستان را در این رستوران ها بچشید.

در ارمنستان خیلی سنتی جشن های کریسمس برگذار میشوند، مردم ارمنستان در این شب لباس های سنتی ارمنستان را میپوشند که این لباس ها با توجه به تاثیری که ایران در فرهنگ ارمنستان داشته تلفیقی از لباس های شمالی و گرجی ایران میباشند.

این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا در تور ارمنستان کریسمس2017 ثبت نام کنید و کریسمس را در کشور دوست و همسایه ایران سپری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نت تورز مراجعه کنید.موارد مشابه یافت شده