تور سنگاپور نوروز 96

تور سنگاپور نورز 96 , تور نوروز سنگاپور , تور نوروز سنگاپور , تور نوروز 96 سنگاپور , نوروز 96 در سنگاپور , تور نوروزی سنگاپور , نوروز 96 در سنگاپور , singapore tours in noroze 96

سفر در نوروز را می توان جز برنامه اکثر خانوادهای ایرانی دانست ، اما هر کس مقصد متفاوتی را برای سفر خود انتخاب می کند . ما در این مقاله سعی می کنیم که شما را با یک مقصد نو یا یک تور سنگاپور نوروز 96 آشنا کنیم .


تور سنگاپور نوروز 96

اگر شما هم قصد دارید در سفر های نوروزی خود یک تغییر بزرگ ایجاد کنید و یک مقصد جدید را برای سفر خود انتخاب کنید ، پیشنهاد ما به شما سنگاپور است .

حال ممکن است از خود بپرسید ، چرا سنگاپور ؟

سنگاپور سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می باشد به طور مثال یک فرد از قاره اروپا اگر 5 کشور را برای سفر انتخاب کرده باشد به جرات می توان گفت که سنگاپور یکی از آن انتخاب هاست . علل زیادی باعث رونق گردشگری در سنگاپور شده اند که از عوامل می توان به جاذبه های گردشگری بسیار ، تنوع قومیتی در سنگاپور ، شبکه حمل و نقل عمومی سنگاپور و اینکه بسیاری از مردم در سنگاپور به زبان انگلیسی حرف می زنند و زبان انگلیسی در این کشور جزء چهار زبان رسمی می باشد . از میان این عوامل جاذبه های گردشگری سنگاپور تاثیر زیادی بر رشد گردشگری در این کشور داشته است که تعدادی از جاذبه های گردشگری سنگاپور را ذکر می کنیم تا بیشتر با این کشور زیبا آشنا شویم .

تور سنگاپور نوروز 96

باغ وحش سنگاپور : یکی از بزرگ ترین باغ وحش های دنیا که از هر حیوان یک نمونه در این باغ وحش بزرگ یافت می شود . بیش تر افرادی که به این باغ وحش می روند از بزرگی ان ابراز شگفتی می کنند باید گفت که این باغ وحش بیش از 28 هکتار وسعت دارد و  سالیانه 1/5 میلیون نفر از باغ وحش سنگاپور بازدید می کنند که 90 درصد این گردشگران بیش از 4 ساعت را در این باغ وحش می گذرانند . این باغ وحش خانه ی بیش از 315 گونه جانوری است و 16 گونه ی در خطر آسیب و انقراض را نیز در خود جا داده است ، جدایی از تمام این گونه ها فیل های باغ وحش سنگاپور نقاش های ماهری هستند که در مقابل تماشاگران به هنرنمایی می پردازند .

تور سنگاپور نوروز 96

محله گردشگری اورچارد رود : منطقه بزرگی است که شامل مراکز خرید بزرگ ، باغ پرندگان جورونگ ، باغ وحش سنگاپور و جزیره گردشگری سنتوزا  اشاره کرد . صرف یک یا دو روز در این محله کافی نیست . بازدید از باغ وحش سنگاپور و باغ پرندگان جورونگ به تنهایی یک روز زمان می برد . جزیره سنتوزا نیز با جاذبه های فراوان خود مثل آتش بازی ، پارک دلفین ها ، پارک پروانه و سینمای چهار بعدی مکان مناسبی برای تفریح کودکان و بزرگسالان است . 

گذشته از جاذبه های گردشگری فراوان ، سنگاپور آب و هوای بسیار مطلوبی نیز دارد که رسیدن فصل بهار را به شما یادآوری می کند .

تور سنگاپور نوروز 96

در کل سنگاپور را می توان کشوری با جاذبه های گردشگری فراوان ، آب و هوای مناسب و پایین بودن هزینه ها در سنگاپور و .... دانست ، که مقصد بسیاری از گردشگران از سرتا سر دنیا دانست . امیدواریم که یاری هر چند کوچک در انتخاب مقصد سفر نوروزی شما کرده باشیم ، همچنین وبسایت نت تور نیز آماده ارائه اطلاعات لازم و یاری شما در انتخاب تور نوروزی مناسب برای شما می باشد .

 موارد مشابه یافت شده