تور ارزان سنگاپور

تور سنگاپور , تور ارزان سنگاپور , تور ارزان سنگاپور, هتل های سنگاپور, هتل آکسفورد سنگاپور, هتل کام لنگ سنگاپور , هتل چمپیون سنگاپور ,

شاید شما هم به فکر سفر به سنگاپور افتاده اید ولی هزینه های زیاد و دردسر های سفر شما را منصرف کرده است ، خوب ما در این مقاله سعی می کنیم نظر شما را نسبت به سنگاپور عوض کنیم .

معمولا قبل از سفر به سنگاپور سوال هایی در ذهن شکل می گیرد سوال هایی مانند :

-هزینه لازم برای سفر به سنگاپور چه مقدار است ؟

- شرایط دریافت ویزای سنگاپور چگونه است ؟

- سنگاپور چه جاذبه ها و دیدنی هایی دارد ؟

و...

تور ارزان سنگاپور

معرفی تور ارزان سنگاپور 

ما سعی می کنیم که در این مقاله شما را با یک سفر ارزان به سنگاپور آشنا کنیم و بخشی از این سوال هایی که در ذهن شما ایجاد شده را نیز پاسخ دهیم . خوب از ابتدا شروع می کنیم ، قطعا سفر انفرادی مقرون به صرفه نیست. پس گزینه بعدی ما تور است یک تور ارزان سنگاپور تا در بخش اعظمی از هزینه های سفرمان صرفه جویی کرده باشیم ، البته تور های ارزان سنگاپور فرق زیادی با تور های معمولی سنگاپور ندارندتفاوت آن ها در قیمت تمام شده آنها برای مجری تور می باشد که در بعضی از مواقع به علت پایین آمدن سطح گردشگران به سنگاپور تخفیف های ویژه ایی برای هتل و بلیط هواپیما و ...قائل می شوند ، که از قیمت نهایی آن برای مجری کم می شود و در نهایت به نفع گردشگر تمام می شود . در ادامه نیز با چند هتل که قیمت و کیفیت مناسبی دارند نیز آشنا می شویم .

هتل چمپیون سنگاپور

هتل های سنگاپور

هتل چمپیون سنگاپور : در خیابان CHIAT واقع شده است و امکاناتی نظیر اینترنت ، پارکینگ ، سیستم تهویه و تلویزیون و دیگر امکانات مجهز شده است . همچنین در رستوران این هتل انواع غذاهای بین المللی سرو می شود و صبحانه رایگان است .

هتل آکسفورد سنگاپور

هتل کام لنگ سنگاپور : در خیابان JALAN واقع شده است و همچنین در سال 2012 نیز بازسازی شده است دارای اینترنت بی سیم نیز می باشد ، همچنین فاصله هتل تا مرکز خرید و خلیج مارینا 10 دقیقه است . صبحانه نیز رایگان است .

هتل آکسفورد سنگاپور : در مرکز شهر واقع شده است و در رستوران هتل انواع غذاهای غربی و محلی سرو می شود همچنین دارای اینترنت بی سیم و تلویزیون و حمام و سیستم تهویه و... در اتاق ها می باشد . فاصله هتل نیز تا فرودگاه بین المللی نیز 18 کیلومتر است . 

مراکز خرید سنگاپور 

برای اینکه تور ارزان سنگاپور را ارزان تر تمام کنیم باید حساب شده خرید کنیم و از مراکز خرید مناسب و بازار های معروف سنگاپور خرید کنیم که چند مورد از این بازارها را به شما معرفی می کنیم .

فروشگاه های مصطفی سنتر سنگاپور

فروشگاه های مصطفی سنتر : در این فروشگاه ها شما طیف گسترده ای از اجناس را با قیمت های مناسب پیش رو دارید ، خرید سوغاتی و یادگاری در این فروشگاه ها بسیار مقرون به صرفه است ، نگران زمان هم نباشید فروشگاه های مصطفی سنتر سنگاپور 24 ساعته باز هستند و هیچ وقت برای خرید کردن دیر نیست .

بازار سنگاپور : در سنگاپور هم مثل کشورهای دیگر جنوب شرق آسیا ارزان ترین و بهترین اجناس را در بازار مرکز شهر پیدا می کنید . در این منطقه غذاهای رنگارنگ خیابانی با قیمت های بسیار کم در حال عرضه اند البته پیشنهاد می کنم زود انتخاب نکنید کمی جلو تر غذا های خوشمزه دیگری نیز در انتظار شما هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط تور ارزان سنگاپور به وبسایت نت تورز مراجعه کنید .

 

 موارد مشابه یافت شده