مراکز خرید سنگاپور

مراکز خرید سنگاپور | مراکز بزرگ خرید سنگاپور | singapore shoping center | مراکز خرید ارزان سنگاپور | قیمت تور سنگاپور | قیمت تور سنگاپور | تور نوروزی سنگاپور

سنگاپور كشوری كوچك در جنوب آسیای شرقی است كه جمعیتی بیش از پنج میلیون دارد. سطح رفاه اقتصادی مردم سنگاپور بسیار بالا بوده و با كشور های اروپایی و آمریكا تقریبا برابر است. این رفاه اقتصادی زمینه ایی برای احداث فروشگاه ها و مراكز خرید بسیاری شده است. امروزه سنگاپور تعداد بسیار زیادی فروشگاه بزرگ را در خود جای داده است و با توجه به افزایش توریست در این كشور برنامه هایی برای احداث چندین مركز تجاری بزرگ در نظر گرفته شده است. امروزه خرید در این كشور با توجه به وجود مراكز خرید مختلف با زرق و برق فراوان بیشتر شبیه به یك جاذبه گردشگری شده است تا خرید اجناس از یک فروشگاه. 

مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید Wisma Artia سنگاپور 

مرکز خرید Wisma Artia در مرکز منطقه Orchard و کنار ایستگاه مترو قرار گرفته است. در منطقه Orchard هتل های بزرگ زیادی قرار گرفته و باعث رونق این مرکز خرید شده اند. در Wisma Artia مد از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که دکور فروشگاه ها در طول سال بارها تغییر می کنند. اگر شما از علاقمندان به صنعت مد هستید این مرکز خرید، بهشتی برای شما خواهد بود. سه رستوران نیز در این مرکز خرید قرار دارند. از اواخر دسامبر تا اوایل دسامبر تا کریسمس این مرکز خرید با تخفیف های باور نکردنی به استقبال مشتری ها می رود. اگر شما از تور کریسمس سنگاپور برای سفر به سنگاپور استفاده می کنید این تخفیف ها را از دست ندهید. 

مراکز خرید سنگاپور

مرکز خرید Plaza Singapura سنگاپور 

فروشگاه Plaza Singapura یکی از بزرگ ترین مراکز خرید سنگاپور است همچنین یکی از قدیمی ترین مراکز خریدی است که مورد بازسازی قرار گرفته است. در این مرکز خرید علاوه بر کالاهای خارجی، کالاهای سنگاپوری نیز موجود می باشد. این مرکز خرید به دلیل قدمتی که دارد مورد توجه بسیاری از مردم سنگاپور است. در این مرکز خرید کالاهایی مثل لوازم خانه و لوازم آرایشی، البسه و اسباب بازی کودکان و ... در دسترس هستند. البته بخشی از این مرکز خرید به صنایع دستی اختصاص داده شده است که بیشتر مورد توجه گردشگران است. البته از قیمت پایین و کیفیت بالای محصولات این مرکز خرید هم نباید به سادگی گذشت. اگر شما هم مسافر تور نوروزی سنگاپور هستید، پیشنهاد می کنیم از این فروشگاه نیز دیدن کنید. 

مراکز خرید سنگاپور

مرکز خرید The Centerpoint سنگاپور 

این مرکز خرید یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین مراکز خرید سنگاپور است. مرکز خرید The Centerpoint در سال 1983 افتتاح شده است. در این فروشگاه بزرگ هر نوع کالایی پیدا می شود از مواد غذایی و رستوران بوفه باز تا لباس های ورزشی و ظروف کریستال، این فروشگاه هیچ وقت شما را ناامید نخواهد کرد. این فروشگاه از سوی مردم سنگاپور نیز مورد استقبال قرار گرفته است. مسئولان فروشگاه برای جذب گردشگران به این مرکز خرید استراتژی جالبی به کار گرفته اند. گردشگران با ارائه پاسپورت خود در طبقه اول کارتی به نام خودتان دریافت می کنید، که در هنگام خرید از هر بخش تخفیف معینی دریافت می کنید. اگر شما هم سنگاپور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اید از مسئول تور خود بخواهید که در تور سنگاپور خرید از این فروشگاه را قرار بدهد.

امیدواریم که اطلاعاتی هر چند کوچک در ارتباط با مراکز خرید سنگاپور برای شما عرضه کرده باشیم. شما می توانید هم اکنون جزئیات و قیمت تور های سنگاپور را در وبسایت نت تور مشاهده کنید.



موارد مشابه یافت شده