جاذبه های گردشگری کوشی آداسی

جاذبه های گردشگری کوش آداسی , پارکهای آبی کوش آداسی , غار سیر تلائینی در کوش آداسی , کاروانسرای محمد پاشا در کوش آداسی , جزیره کبوتر در کوش آداسی

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

کوش آداسی یک شهر ساحلی و زیبا با صخره های شنی فریب دهنده اش، در کشور ترکیه قرار گرفته است. برای سفر به کوش آداسی نیاز است که با جاذبه های گردشگری آن آشنا شوید. با ما همراه باشید تا به بررسی جاذبه های گردشگری کوش آداسی بپردازیم.

 

قایق های تفریحی در بنادر کوش آداسی

شهر کوش آداسی دارای دو اسکله برای پهلو گرفتن کشتی ها در فواصل سال می باشد. در این اسکله ها معمولا تور هایی برای بازدید از جزیره یونانی ساموس توسط قایق ها تدارک دیده میشود و علاقمندان را برای بازدید از طریق این اسکله ها به جزیره می برند.

جزیره کبوتر در کوش آداسی

این جزیره محل مهاجرت و اسکان پرندگان فصلی می باشد. جزیره ای مملو از آرامش که میتوان به دور از شلوغی های زندگی شهری، با خیالی آسوده از آرامش جزیره استفاده کرد.

 

کاروانسرای محمد پاشا در کوش آداسی

کاروانسرای محمد پاشا در فاصله کمی از بلوار آتاتورک و اسکله قرار دارد و متعلق به 4 قرن پیش می باشد. این کاروانسرا دیوار های بلندی دارد و برای دفاع در برابر دزدان و ایجاد امنیت شهر توپ هایی بر روی دیوارها نصب شده است. در ضمن داخل قلعه مسجدی وجود دارد که 110 سال قبل به دستور محمد پاشا، صدر اعظم وقت ساخته شده است.

 

کاروانسرای محمد پاشا
کاروانسرای محمد پاشا

 

غار سیر تلائینی در کوش آداسی

غار سیر تلائینی در شهرستانی به نام کاراجاسو که بین دو روستا به نام های یوکاری چام آداسی و نارلی گدیک آداسی هستند، قرار دارد. سفر به این غار جالب را به کسانی پیشنهاد میدهیم که دوستدار محیط های هستند که کشف کنند و محل های هیجان انگیزی برایشان باشد.

این غار دیدنی از هر دو روستایی که نام بردیم، راه دارد ولی شما می توانید با پیاده روی کمتر از 25 دقیقه از  روستای نارلی گدیک نسبت به روستای یوکاری چام زودتر به غار برسید. مسیر غار و طول آن در حدود 348 متر بوده است و ورودی آن که دهانه غار می باشد بسیار کوچک و تنگ می باشد.

 

غار کاراکا در کوش آداسی

غار کاراکا یکی از جاذبه های جالب کوش آداسی در تور ترکیه می باشد. این غار یک غار خشک می باشد و هیچ آب و رودخانه ای در آن جریان ندارد. هرچه مسیر غار را به سمت جلو پیش بروید رطوبت آن بیشتر شده هوای خنکی خواهد داشت.

 

غار کار کارا
غار کار کارا

 

 آب های گرم کوش آداسی

برای درمان دردهای مفصلی خود میتوانید از آب های گرم کوش آداسی نظیر یاوان سو، ونوس و گوزَل چاملی استفاده نمائید. این آب های گرم مسکن بسیار قوی برای آرام نمودن دردهای مفصلی شما هستند و میتوانید با شنا کردن یا راه رفتن درون این آب ها، آرامش را به مفاصل خود برگردانید و از درد نیز رنجی نبرید.

 

پارک های آبی کوش آداسی

کوش آداسی دارای دو پارک آبی به نام های آکوا فانتازیا و آدالند می باشند که پارک آبی آدالند تجهیزات بیشتری نسبت به آکوا فانتازیا دارد. هنگام ورود به این پارک آبی مهیج و جالب شما میتوانید پول های خود را تبدیل به کارت نمائید! کارت هایی مانند کارت مترو در ایران یا کارت تلفن. این پارک مجهز به طولانی ترین سرسره جهان است و رقص فواره در میدان پارک آبی آدالند هر سه ساعت یکبار برگزار میشود که دیدن آن خالی از لطف نیست.

تجهیزات پارک هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان فراهم شده که هر سنی پا به پارک بگذارد میتواند یک روز شاد و هیجان انگیز را تجربه کند. در تور کوش آداسی استفاده از این پارک جالب را از دست ندهید.

 

پارک آبی آدالند
پارک آبی آدالند

 

دلفین های پارک آبی در کوش آداسی

اگر علاقمند به دیدن اجرای نمایش توسط دلفین ها هستید میتوانید با پرداخت هزینه ای جداگانه در پارک آبی به تماشای این موجودات دوست داشتنی بروید. اگر هم میخواهید با دلفین ها عکس های به یاد ماندنی را داشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه جداگانه این کار را انجام دهید.

در این قسمت نیز میتوانید به آکواریوم ماهی ها رفته و کنار آنها شنا کنید و در این حین از شما عکاس های دوربین به دست، عکس انداخته و در هنگام خروج به شما نمایش میدهند، شما نیز در صورت تمایل و انتخاب آنها باید هزینه عکس های چاپ شده را جداگانه حساب کنید.

 

تور  یک روزه افه سوس در کوش آداسی

افه سوس بازمانده یک شهر تاریخی است که در بین شهر های ازمیر و کوش آداسی قرار دارد. زمان تور افه سوس از صبح تا بعداز ظهر می باشد و نهار را نیز در یکی از رستوران های محلی و دوست داشتنی ترکیه صرف میکنند. در این تور شما میتوانید خانه ای که حضرت مریم در آن چند روزی اقامت داشته، میدان نبرد گلادیاتورها، دروازه های شهر، آمفی تئاتر، کوه اصحاب کهف و معبد آرتمیس را دیدن نمائید.

 

شهر تاریخی افه سوس
شهر تاریخی افه سوس

 

برای اطلاع یافتن از تور کوش آداسی و شرایط قیمت آن لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده