جزیره کو فی فی تایلند

جزیره کو فی فی تایلند ، غذا ها در جزیره کو فی فی ، تور تایلند ، تور جزیره کو فی فی تایلند ، تو تایلند نوروز 96 ، تور تایلند کریسمس 2017 ، تور تایلند تابستان 96

جزیره کو فی فی تایلند

تایلند برای گردشگری، یکی از کشور های بسیار مناسب و هیجان انگیز است. جاذبه های تایلند بسیار زیاد بوده و شامل معابد، جزایر، مناطق دیدنی و گردشگری غنی ای است.

ما امروز در نت تور میخواهیم یکی از جزایر بسیار شلوغ و دیدنی تایلند را برایتان معرفی کنیم. که هر ساله گردشگران زیادی به این منطقه چشم نواز سفر میکنند.

کو فی فی از محبوب ترین و البته گران ترین جزایر تایلند است. دلیل آن هم کاملا مشخص است. چون این جزیره جاذبه هایی چون جنگل و ساحل میمون ها، تور های غواصی، تفریحات شبانه، هتل های بسیار زیبا و تماشایی، غذاهای بسیار لذیذ، حمل و نقل با کشتی های بسیار زیبا در خلیج، تماشای آبزیانی مانند کوسه از نزدیک و غذا دادن به آنها، قدم زدن در سواحل و جنگل ها و جاذبه های بسیار دیدنی، ماهیگیری و صخره نوردی و حتی خرید از بازار های جزیره کو فی فی است.

جزیره کو فی فی تایلند

جزیره کو فی فی در پوکت

لازم به ذکر است که واحد پول تایلند بات است و هر بات تایلند در حدود 90 تومان است. برخی از هزینه هایی که برای اقامت در جزیره کو فی فی باید متحمل شوید از قرار زیر است.

هزینه مربوط به حمل و نقل:

قایق ها در جزیره کو فی فی تایلند

در این جزیره شما برای عبور و مرور نمیتوانید وسیله نقلیه ای چون موتور و ماشین را مشاهده کنید. شما میتوانید در این جزیره زیبا قدم بزنید و یا دوچرخه سواری کنید. که مطمئنا از آن خسته نخواهید شد. و یا اگر قصد رفتن به جزایر اطراف را دارید میتوانید با قایق های محلی و یا کشتی به مقصد مورد نظر بروید. هزینه حمل و نقل در این جزیره میانگینی از 250 تا 400 بات در هر ساعت است.

 

هزینه مربوط به هتل ها:

هتل ها در جزیره کو فی فی تایلند

از موارد مهم برای یک سفر، اقامت در هتل ها و یا سوئیت ها میباشد. جزیره کو فی فی مجلل ترین هتل ها را در خود جای داده است، اتاق هایی بر روی آب و یا هتل هایی مشرف به ساحل و دریا که زیبایی بسیار زیادی دارند. شما میتوانید با 300 بات در یک خوابگاه اقامت داشته باشید. اگر تمایل به اتاق های خصوصی دارید، هزینه این اتاق ها از 600 بات به بالا است.

به مراتب اگر بخواهید در یک هتل با امکانات کامل که در مکانی بسیار زیبا قرار دارد اقامت کنید، باید هزینه زیادی را برای آن متقبل شوید. اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم، این جزیره ارزش خرج کردن هزینه های بسیار بالا را دارد.

 

هزینه های مربوط به خوراک:

غذاهای تایلندی

بهترین نوع غذا را میتوان در جزیره فی فی یافت. انواع غذاهای دریایی و سبزیجات و میوه هایی که در داخل جزیره وجود دارد همه و همه سبب این میشود که رستوران های داخل جزیره فی فی، غذاهای بسیاری لذیذ و متنوعی را عرضه کنند. گردشگران بسیار از این نوع غذاها استقبال میکنند و رستوران های کو فی فی پذیرای میهمانان خود هستند و بهترین سرویس دهی را به میهمانان خود میدهند.


آیا تا به این جا جزیره کو فی فی توانسته است نظر شما را به خود جلب کند؟

برای این که تور تایلند را برای اقامت در جزیره کو فی فی انتخاب کنید، کافی است ما را در نت تور همراهی کنید.موارد مشابه یافت شده