آب و هوای تایلند

آب و هوای تایلند , آب و هوای تایلند در بهار , آب و هوای تایلند در تابستان , آب و هوای تایلند در پاییز , آب و هوای تایلند در زمستان , تور لحظه آخری تایلند

آب و هوای تایلند

سایت نت تور قصد دارد آب و هوای تایلند را برای شما عزیزانی که قصد سفر به تایلند را دارید معرفی کرده تا شما برای سفر به تایلند دغدغه و نگرانی ای نداشته باشید. تایلند در تمام سال هوایی گرم دارد و به ندرت پیش می آید که دمای هوای تایلند به زیر 25 درجه برسد. تایلند به دلیل آب و هوایی که دارد مکان بسیار مناسبی برای گردشگران در سراسر دنیا و در تمام طول سال است. زیرا در تمام سال میتوان از جاذبه ها و تفریحات آن استفاده کرد و لذت برد.

آب و هوای تایلند

هوای تایلند در ماه های آذر تا اسفند گرم و خشک بوده و دمای آن تا 33 درجه میرسد. پس اگر مزاج خود را میشناسید میتوانید خود تصمیم بگیرید که در این ماه سفر برای شما مناسب است یا خیر؟

در فصل بهار که مساوی است با ماه های مارس، آوریل و مه، دمای هوای تایلند افزایش می یابد و دما تا 42 درجه خواهد رسید.

از ماه های ژوئن تا اکتبر که در سیر زمانی، در کشور ما فصل تابستان و دو ماه اول پاییز است، فصل باد ها و باران های موسمی است و فصلی است که در تایلند شاهد باران فراوانی هستیم که تمامی تایلند را در بر میگیرد. در این زمان آب و هوای تایلند، گرم و مرطوب است. که حتی شاهد بارانی گرم خواهیم بود و دمای هوا در عین بارش باران سرد نخواهد شد.

طبق مواردی که عرض کردیم به نظر میرسد برای ما ایرانی ها فصل پاییز و زمستان بهرتین زمانی است که میتوان تور تایلند را برای سفر انتخاب کرد. و لازم به ذکر است که بدانید در ماه دی، تایلند بیشترین حجم گردشگر را دارا است و در این ماه از تمامی نقاط دنیا،  توریست های فرواوانی به این کشور زیبا سفر میکنند.

میدانید که هر ساله در کشور های پذیرای توریست، ماه های خاصی وجود دارد که گردشگران در آن زمان بیشترین تجمع سفر را دارند. اما وقتی تور تایلند به میان می آید، دیگر ماه خاصی مد نظر گردشگران قرار نمیگیرد و در تمام طول سال میتوان به تایلند سفر کرد.

اگر شما قصد سفر به تایلند را دارید با توجه به توضیحاتی که برای آب و هوای تایلند خدمتتان عرض شد، خودتان تصمیم بگیرید که چه زمانی برای شما مناسب است.

آیا شما هم تمایل به مسافرت به تایلند پیدا کرده اید؟موارد مشابه یافت شده