5 شهر در اروپا که باید ببینید


5 شهر در اروپا که باید ببینید

امروزه سفر به بخش جدانشدنی از زندگی انسان ها تبدیل شده است. هر انسان در هر موقعیت و سطحی حداقل یک بار در سال از شهر محل زندگی خود، به قصد گردشگر خارج می شود. سالانه افراد بسیاری از ایران به خارج از کشور سفر می کنند. بخش اعظمی از این سفر ها به کشور های اروپایی و 10 شهر بزرگ در اروپا ختم می شود. در ادامه با نت تورز همراه باشید.

 

رم

بدون شک رم را باید نگینی در دامن اروپا دانست، که با بنا های تاریخی خود و غذاهای لذیذش، همانند آهنربایی گردشگران را به خود جذب می کند. بناهای تاریخی بسیاری در رم قرار دارند. برای نمونه می توان به کلوسئوم، معبد پانتئون، رومن فروم، قلعه سن آنجلو، کلیسای سنت پیتر، فواره توری و ... را نام برد. تمدن و تاریخ این شهر به بیش از 2500 سال پیش برمی گردد و موزه های بسیاری از جمله موزه بورگزه، موزه واتیکان و ... را در خود جای داده است. اگر شما هم شیفته این شهر شده اید، سفر به این شهر با تور رم می تواند برای شما جالب باشد.

5 شهر در اروپا که باید ببینید

پاریس

به شهر عاشقان می رسیم، هر آنچه از زیبایی های این شهر بگوییم کم گفته ایم. با وجود این که پاریس در جنگ جهانی دوم آسیب های شدیدی دید، اما چیزی از شکوه و جلال این شهر کم نشد. در جنگ جهانی دوم آدولف هیتلر با عقب نشینی از فرانسه قصد نابودی این برج را داشت، که خوشبختانه در هدف خود ناکام ماند. پلی در شهر پاریس وجود دارد که به پل عشاق معروف است. زوج های بسیاری بر این پل قفل می زنند و کلید آن را به درون رودخانه می اندازند. هر آنچه برای پاریس وقت بگذارید کم است.  تنها یک روز کامل شما مشغول مشاهده خیابان های زیبای این شهر هستید، حال جاذبه هایی همانند برج ایفل، موزه لوور، پارک تفریحی دیسنی لند، طاق پیروزی و ... را اضافه کنید. در تور ترکیبی اروپا مهلت کافی برای استفاده از پاریس را نخواهید داشت زیرا جاذبه های فراوانی در انتظار شما است. پیشنهاد ما در نت تورز برای شما تور پاریس است.

5 شهر در اروپا که باید ببینید

لندن

سومین شهر لندن است. این شهر با تاریخ دراز بریتانیای کبیر پیوندی ابدی دارد. لندن نیز همانند دیگر رقیبان اروپایی اش بناهای دیدنی و تاریخی بسیاری دارد. از جاذبه های آن می توان به کاخ باکینگهام، ساعت بیگ بن، ساختمان پارلمان، کاخ وست مینستر، چرخ و فلک بزرگ لندن ( چشم لندن )، موزه تاریخ طبیعی لندن و ... را نام برد. یکی از دیدنی های لندن موزه مادام توسا است، در این موزه مجسمه مومی هر شخصیت بزرگی را که می شناسید وجود دارد. شما در این موزه امکان عکسبرداری نیز دارید، حال شما هستید و هزاران شخصیت معروف و دوربین عکاسی تان!

5 شهر در اروپا که باید ببینید

ونیز

این شهر جز شهر هایی است که قبل از مرگ باید از آن بازدید کرد. در این شهر هر آنچه را که در اطراف خود می بینید، با آب پوشیده شده است. بهترین وسیله برای جابجایی در این شهر قایق است و در کنار کانال های این شهر نیز مکان های برای ورود و خروج مسافران تعبیه شده است. در هر سو از ونیز که قدم می گذارید، بنای تاریخی یا فروشگاهی شما را به سوی خود می کشاند و زمانی به خودتان می آید که بیشتر وقت خود را در خیابان های باریک ونیز گذرانده اید و زمان بازگشت فرارسیده است. پس در تور ونیز خود برنامه ای کامل برای سفر خود آماده کنید. دیدنی ها بسیاری همانند میدان سنت مارک، گراند کانال، کلیسای سنت مارک، کاخ دوج ها، پل ریالتو و ... در ونیز وجود دارد، به این جاذبه رستوران های ایتالیایی بزرگ و کوچکی را که در خیابان های ونیز پراکنده شده اند را اضافه کنید.

5 شهر در اروپا که باید ببینید

فلورانس

پس از رم و ونیز، فلورانس سومین شهر از ایتالیا است، که در میان زیبا ترین شهر های اروپا قرار می گیرد. فلورانس نیز همانند دیگر شهر های محبوب ایتالیا به تاریخ و فرهنگ خود اتکا دارد و سهم بزرگی را نه تنها در گردشگری ایتالیا بلکه در اروپا دارد. از جاذبه های این شهر می توان به برج کج پیزا کلیسای جامع فلورانس، اوفیتزی، تندیس داوود نبی ( اثر میکل آنژ )، کلیسای سانتا کروچه و ... را نام برد. فلورانس رستوران های بسیاری نیز دارد که هدف تمام آنها فروش غذای اصیل ایتالیایی است. این شهر به نمادی از هنر ایتالیا است و آثار هنرمندان بزرگی همچون میکل آنژ و داوینچی نیز در این شهر نگهداری می شود. در اغلب سال نیز نمایشگاه های هنری زیادی در فورانس برپا است که در تور فلورانس می توانید از آنها استفاده کنید.

5 شهر اروپا که باید ببینید

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی