گردشگری در کوشی آداسی


گردشگری در کوش آداسی

در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در مورد گردشگری در شهر کوشی آداسی کشور ترکیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، پس با ما در نت تورز همراه باشید. شهر کوش آداسی که به جزیره پرنده هم معروف است، با داشتن بنا های تاریخی و سواحل بسیار زیبا به یکی از مراکز گردشگری در کشور ترکیه تبدیل شده است. به طوری که حتی مردم ترکیه برای گذراندن تعطیلات به این شهر مسافرت می کنند. آب و هوای شهر کوشی آداسی به گونه ای است که تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های معتدل و بارانی را به همراه دارد و مسافرت به این شهر در هر فصل از سال جذابیت و لذت بسیاری دارد. با معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.

شهر کوشی آداسی


در شهر کوشی آداسی فرودگاه وجود ندارد و نزدیکترین فرودگاه در 80 کیلومتری این شهر واقع شده است و مسافرت هوایی به این شهر از این فرودگاه انجام می شود و سپس از طریق راه های زمینی میتوانید به شهر کوشی آداسی برسید. سواحل شنی و صخره ای کوشی آداسی شهرت بسیاری در بین افراد علاقه مند به ورزش های آبی، غواصی و اسکی روی آب دارد. آدالند که یکی از بزرگترین پارک های آبی اروپا به شمار می آید در این شهر واقع شده است که سالیانه میزبان تعداد بسیار زیادی از گردشگران است.

پارک آبی آدالند

 

جزیره کوچکی به نام جزیره کبوتر در آب های کوشی آداسی وجود دارد که با جاده باریکی به شهر متصل شده است و در فصل کوچ پرندگان، میزبان تعداد بسیار زیادی پرنده می باشد. سواحل این جزیره کوچک و زیبا، مکان بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی است که به دنبال آرامش هستند.

جزیره کبوتر


در بندر کوشی آداسی، در تمام ساعات روز، تور های تفریحی با قایق برگزار می شود که مورد استقبال بسیاری از گردشگران تور کوشی آداسی واقع شده است. این بندر به دلیل وجود قایق های شخصی و تفریحی مدرن، زیبایی بسیار خاصی دارد. بندر کوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس، برای گردشگرانی که به ترکیه مسافرت می‌کنند از جذابیت خاصی برخوردار است.

بندر کوشی آداسیموارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  مژگان خادمی


  حتما برید ، واقعا دیدنیه
 • user avatar

  امیر


  واقعا زیباست
 • user avatar

  mohammad saboori


  قیمت تور لحظه آخری به چه صورت حساب میشه ؟
 • user avatar

  الهه صابری


  عالی بود

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط