پراگ


درباره پراگ

شهر پراگ پایتخت و یکی از بزرگترین شهر های کشور جمهوری چک است . این شهر در منطقه شمال غربی کشور و در مجاورت دریای ولتاوا واقع شده است. جمعیتی حدود 2 میلیون نفر دارد و یکی از شهر های تاریخی جمهوری چک می باشد . در تور پراک میتوانید از جاذبه های تاریخی بسیاری نظیر قلعه پراگ ،  ساعت نجومی ، پل چارلز ، موزه کمونیسم و بسیاری از جاذبه های تاریخی دیگر دیدن کنید. در شهر پراگ کلیسا های بسیاری وجود دارد . نقش گنبد های طلایی این کلیسا ها که بر روی رودخانه ولتاوا نقش بسته اند این شهر را به یکی از زیبا ترین شهر های دنیا تبدیل کرده است .

پراگ


شهر پراگ شامل ده بخش میباشد. اولین بخش آن شهر قدیمی پراگ است که دیدنی ترین جاذبه های گردشگری پراگ را میتوانید در این بخش ببینید . آب و هوای شهر پراگ را میتوان معتدل اقیانوسی دانست. به این صورت که تابستان های گرم و زمستان سرد این شهر را در بر میگیرد. بسیاری از مردم جهان، شهر پراگ را به دلیل قدمت و زیبایی هایی که دارد، قلب اروپا میدانند. سفر به شهر پراگ با همه قدمت و عظمتی که نزد گردشگران دارد، بسیار راحت است. هتل های بسیاری در پراگ احداث شده اند که بیشتر آن ها دارای امکانات رفاهی و خدماتی بسیار مناسب هستند . با استفاده از تور ارزان پراگ و ثبت تور لحظه آخری پراگ میتوانید با هزینه بسیار کمتری در این هتل ها اقامت داشته باشید . در صورتی که بتوانید از نقشه استفاده کنید، میتوانید برای جابجایی از مترو استفاده کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید .

پراگ


یکی از تفریحات مردم پراگ قدم زدن همراه با خانواده در باغ های تفریحی و فضا های سرسبز ایجاد شده در تمام نقاط شهر است . در صورتی که با تور های تابستان 96 به شهر پراگ سفر میکنید، میتوانید برای رفع تشنگی در زیر سایه درختان در این باغ ها استراحت کنید، نوشیدنی خنکی را برای خود سفارش دهید و مناظر اطراف لذت ببرید .

پراگ


تور پراگ از جمله تور های پر طرفدار ایرانیان است . بیشترِ گردشگران ایرانی در فصل تابستان به پراگ سفر می کنند. این فصل شلوغ ترین و پر جنب و جوش ترین فصل برای تور پراگ است . فصل زمستان هوای پراگ بسیار سرد است اما بارش برف در این فصل مناظر بسیا عاشقانه ای را رقم میزند. در صورتی که تحمل سرما را داشته باشید تور پراگ در فصل زمستان میتواند لحظات ناب عاشقانه ای را برای زوج های جوان به همراه داشته باشد . برای اطلاع از شرایط و قیمت تور پراگ و ثبت این تور برای خود، به لیست تورهای ما مراجعه نمایید.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی