پارک شگفت انگیز نانگ نوچ در پاتایا


پارک شگفت انگیز نانگ نوچ در پاتایا

پارک نانگ نوچ را میتوان به عنوان یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین پارک های طبیعی در قاره آسیا دانست. این پارک بسیار زیبا در فاصله هجده کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد. نوع پوشش گیاهی این پارک در نوع خود بسیار کم نظیر است، زیرا انواع پوشش های گیاهی که در سرار دنیا وجود دارند را در خود جای داده است. مثل نخل های کشیده، درختان همیشه سبز، انواع گل های تزئینی و زینتی و ... که به زیبایی در این پارک خودنمایی میکنند.

پارک نانگ نوچ

 

هنگامی که به این پارک سری بزنید میتوانید مهندسی و طراحی منحصر به فرد انجام شده روی درخت ها و درختچه ها را مشاده کنید. در صورتی که در تور پاتایا از پارک نانگ نوچ دیدن کنید میتوانید از مراسم های مختلف فرهنگی و نمایشی از جمله نمایش فیل ها که با استقبال بسیاری از گردشگران همراه است بهره مند شوید. یکی دیگر از بخش های دیدنی این پارک، بخش خانه های سنتی است که معرف فرهنگ و آداب و رسوم مردم این سرزمین میباشد و تماشای آن خالی از لطف نیست. این خانه ها با سبک معماری تایلند در زمان گذشته و کمی معماری فرانسوی ساخته شده اند که میتوانند برای گردشگران بسیار جالب توجه باشند..

باغ نانگ نوچ

از دیگر دیدنی های این پارک، ورزش رمزی موتای میباشد که یکی از ورزش های سنتی در این منطقه است. افراد علاقه مند به این ورزش میتوانند به تماشای این ورزش هیجان انگیز بپردازند و هیجان واقعی را با تماشای این ورزش تجربه نمایند. از دیگر دیدنی های این پارک میتوان به باغ وحش کوچکی که در آن احداث شده است اشاره کرد و همچنین گردشگران میتوانند برای صرف غذا از رستوران هایی که در پارک موجود است استفاده کنند. ساعت کاری پارک نانگ نوچ از 9 صبح الی 5 عصر میباشد و گردشگران میتوانند در این ساعات از این پارک دیدن کنند. مساحت تقریبی این پارک 4500 متر مربع می باشد و سراسر آن پوشیده شده از گونه های مختلف گیاهی و گل های رنگارنگ است. پارک نانگ نوچ در تمامی ایام سال پذیرای مسافران تور تایلند می باشد و گردشگران میتوانند حتی برای روز های تعطیل نیز برای این پارک برنامه ریزی کنند.موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  زیبا ناصری


  پارک بسیار زیبایی هستش
 • user avatar

  naser hashemi


  اطلاعات بسیار خوبی دارین
 • user avatar

  maryam taghizadeh


  خیلی زیباست
 • user avatar

  سبحان حسن زاده


  بسیار عالی بود

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی