معرفی بندر مارسی در تور فرانسه


معرفی بندر مارسی در تور فرانسه

در جنوبی ترین منطقه کشور فرانسه در کنار سواحل زیبای مدیترانه، شهر بندری مارسِی قرار دارد که در تور فرانسه میتوانید از آن دیدن کنید . این بندر که دومین شهر بزرگ فرانسه نیز هست به دلیل موقعیت استراتژیک و عبور و مرور کشتی های باری و مسافری از جمله مهمترین مراکز اقتصادی دریای مدیترانه محسوب میشود . رفت و آمد کشتی های نفت کش در این بندر بسیار زیاد است. در واقع بندر مارسِی اولین بندر وارد کننده نفت در فرانسه می باشد . با ما برای معرفی بیشتر این بندر همراه باشید.

مارسی

شهر مارسِی که پس از پاریس و لیون سومین شهر پر جمعیت کشور فرانسه است، دارای جاذبه های فرهنگی بسیاری برای گردشگران تور فرانسه است. به طوریکه در سال 2013 به عنوان پایتخت فرهنگی در اروپا شناخته می شد. این شهر با دارا بودن بیش از 3000 پژوهشگر و دانشمند، دومین مرکز بزرگ تحقیقاتی در فرانسه محسوب می شود.

مارسی

شهر مارسی از لحاظ ورزشی دارای ارزش های بسیاری برای کشور فرانسه است. تیم فوتبال المپیک مارسی که از محبوب ترین و شناخته شده ترین تیم های فوتبال این کشور است ، به عنوان تنها تیم فرانسوی که موفقیت در قهرمانی جام قهرمانان اروپا را به دوش می کشد، است. علاوه بر فوتبال، ورزش هایی نظیر قایقرانی ، شنا ، دو میدانی ، گلف و دوچرخه سواری نیز در این شهر رونق بسیاری دارد .

المپیک مارسی

بندر مارسی دارای یک میلیون نفر جمعیت و مساحتی حدود یک کیلومتر مربع است. این بندر شهری چند جمعیتی است که آن را میتوان متشکل از الجزایری ها ، یونانی ها ، روس ها ، ایتالیایی ها و اسپانیایی ها دانست و این امر سبب شده است جاذبه های گردشگری این شهر مورد توجه باشند . قدمت بندر مارسِی به حدود 600 سال پس از میلاد مسیح باز میگردد که توسط یونانی ها کشف شد .

سواحل مارسی

آب و هوای شهر مارسِی نسبت به سایر مناطق در فرانسه مطلوب تر است . روز های آفتابی بیشتری دارد و البته تابستان های گرم تر دارد. بهترین زمان برای مسافرت با تور فرانسه برای بازدید از این شهر بسیار زیبا اواسط زمستان تا اواسط بهار است. در این بازه زمانی مارسِی دارای آب و هوایی معتدل است و میتوانید از دیدنی های این شهر لذت بیشتری ببرید .

سواحل مارسی

مارسِی دارای جاذبه های توریستی بسیاری می باشد که شاخص ترین این جاذبه ها کلیسای نوتردام د لا گارد است . این کلیسا دارای معماری و ساخت و ساز بسیار زیبایی است و در بلند ترین نقطه شهر قرار گرفته است بطوریکه از همه نقاط شهر میتوانید آن را ببینید . چشم انداز ساحل و دریا از این کلیسا میتواند برای گردشگران تور فرانسه بسیار خاطره انگیز باشد . از دیگر جاذبه های گردشگری مارسِی میتوان مواردی مانند بندر قدیم مارسی ، قصر لانگ شامپ ، کلیسای جامع ، پارک بورلی ، سواحل بسیار زیبا ، غار کاسکوئرو بسیاری دیگر را نام برد که در این تور میتوانید از آنها نهایت استفاده را ببرید.موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  rojin karampoor


  یکی از کشور های مورد علاقه من فرانسه هستش ، خیلی دوست دارم یک بار هم که شده برم اینجا
 • user avatar

  arman


  بسیار خوب بود
 • user avatar

  مینا حجت زاده


  این تور برای تابستان هم ارائه می شود ؟
 • user avatar

  farzin


  بسیار عالی

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی