شش جاذبه های گردشگری آلمان


جاذبه های گردشگری آلمان

آلمان یکی از کشورهای پر بازدید و توریستی در دنیا است. چرا که با وجود مناظر و جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد همه ساله عده زیادی از توریست ها را از سراسر دنیا به خود جذب میکند. در قلب این کشور وجود رشته کوه ها سبب شده تا زیبایی این کشور دو چندان شود. آلمان اماکن تاریخی، جاذبه های گردشگری و مناظر زیبایی دارد. شما را به معرفی شش نمونه از مناطق جذاب و پر بازدید این کشور دعوت میکنیم. با ما در نت تورز همراه باشید.

 
 6. جنگل سیاه

در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان یک رشته کوه جنگلی بسیار زیبا وجود دارد و به نام جنگل سیاه معروف است. که این نام به دلیل کثرت درختان کاج واقع در این جنگل که چشم انداز زیبایی ایجاد نموده، نامگذاری شده است. این جنگل نه تنها در آلمان که در کل اروپا مشهور شده و از جمله پر بازدید ترین مناطق دیدنی به شمار میرود. از نقاط پر بازدید در اطراف این جنگل میتوان شهر های فرایبورگ و بادن بادن را نام برد. در تور آلمان بازدید از جنگل سیاه را در لیست خود بگنجانید.

جنگل سیاه


5. کلیسای جامع کلن

این کلیسا با ارتفاع 157 متر سومین کلیسای بلند در کل دنیا است و دومین در آلمان، که در قرن 13 بزرگترین کلیسای این کشور به حساب می آمد. یکی از نقاط دیدنی این کلیسا محراب آن است که از جنس مرمر می باشد. همچنین در ورودی کلیسا مجسمه کریستوفر مقدس قرار داده شده که زیبایی این مکان مقدس را چند برابر کرده است. از یادگاری های به جا مانده از ایرماگاردیس مقدس و همینطور مقبره سه پادشاه، باعث شده که دیدن آن در این تور خاطره به یاد ماندنی در ذهنتان ثبت کند. اگر از جمله کسانی هستید که به آثار تاریخی و قدیمی علاقه دارید، این کلیسا برایتان جذاب خواهد بود.

کلیسای جامع کلن


4. اروپا پارک

یکی از جذابیت های تور آلمان، کسب هیجان و سپری کردن ساعاتی جذاب و خاطره انگیز در یکی از پارک های معروف آلمان است. یکی از بزگترین پارک های آلمان و همچنین اروپا که در نزدیکی فرایبورگ واقع شده، اروپا پارک میباشد. انواع و اقسام وسایل بازی در این پارک که وسعت آن به 95 هکتار میرسد، وجود دارد که از نظر کیفیت درجه یک می باشند. ترن موجود در این پارک دومین ترن هوایی اروپا است و هیجان بسیاری دارد. در سال 2009 این پارک با بیش از 4.5 میلیون بازدید لقب پربازدید ترن پارک را بعد از دیزنی لند فرانسه از آن خود کرد. 

اروپا پارک


3. قلعه نوشوانشتاین 

در جنوب غربی باوایا، در نزدیکی شهر فوسن، قلعه ای تاریخی افسانه ای قرار دارد که یکی از جاذبه های معروف در آلمان است. این قلعه یکی از بهترین مناطق آلمان از نظر ثبت عکس میباشد و برای عکاسان منطقه جذاب و مناسبی است. قلعه نوشوانشتاین در بین سال های 1869 تا 1886 به دستور پادشاه وقت، لودویگ دوم ساخته شده است. اگر قصد سفر با تور آلمان را دارید حتما از این قلعه معروف دیدن کنید.

قلعه نوشوانشتاین


2. برلین 

شهر برلین هم از حیث جمعیت و هم از حیث مساحت، بزرگترین شهر آلمان است. مساحت پایتخت آلمان 899 کیلومتر مربع است که یکی از مشهور ترین و جذاب ترین شهر های دنیا برای شب زنده داری است.  از این مساحت در حدود 34% آن را جنگل ها و دریاچه های زیبا پوشش داده است. از جاذبه های شهر برلین میتوانیم به دروازه براندنبورگ، دیوار برلین، جزیره موزه، کاخ شارلوتنبرگ، کلیسای یادبود قیصر ویلهلم و دیگر جاذبه های این شهر توریستی اشاره کنیم.

برلین


1. مونیخ 

مونیخ واقع در شمال کوه آلپ و بر روی رود ایسار قرار گرفته که دومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین شناخته میشود. این شهر ثروتمند دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است و شایان ذکر است که این شهر جزو چهارمین شهر های دنیا برای زندگیست. این شهر دارای طبیغت دل انگیز و آب و هوای بسیار مطبوعی است. از جاذبه های مونیخ میتوانیم به ورزشگاه معروف آلیانز آرنا، موزه پیناکوتک، موزه آلمان، کاخ زیبای رزیدنس، کاخ نیمفنبورگ، میدان مشهور مارین پلاتز و دیگر جاذبه های مونیخ اشاره داشته باشیم.

مونیخموارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی