سفر ارزان به کدام کشورها مناسب می باشد؟


سفر ارزان به کدام کشورها مناسب می باشد؟

فصل بهار و تابستان که از راه میرسد، افراد تصمیم به سفر و دیدن محل های تفریحی و گردشی بسیاری را میگیرند. درصدی از افراد نیز هستند که علاقه دارند کشورهای خارجی را ببینند ولی هزینه بالای برخی تورها اجازه لذت بردن از تورهای خارجی را به این افراد نمیدهد. با نت تورز همراه باشید تا با تورهای بهار ارزان و تورهای تابستان ارزان آشنا شوید.

 

سفر ارزان به ویتنام

ویتنام را بیشتر در فیلم های جنگی دیده اید اما باید به شما بگوییم علاوه بر فضایی که در فیلم ها نمایش داده میشود، ویتنام دارای طبیعت بسیار زیبایی که شامل کوه و جنگل است، می باشد. شما میتوانید در یک مهمانخانه یا خوابگاهی که به صورت عمومی هستند اسکان بگیرید و هزینه ای در حدود 18 هزار تومان بپردازید. اگر اتاق خصوصی و دونفره و مخصوص خانواده خود بخواهید رزرو کنید هزینه ای در حدود 55000 تومان باید بپردازید. هزینه خورد و خوراک و همچنین استفاده از اتوبوس و حمل و نقل عمومی هم بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

تور ارزان ویتنام

 

سفر ارزان به رومانی

رومانی در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است و ساختمان های قدیمی و با سبک قرون وسطایی را در خود نگه داشته است. علاوه بر زیبایی های منحصربفرد آن و جاذبه های گردشگری، هزینه سفر به رومانی هم ارزان است. به عنوان مثال برای اقامت خود میتوانید هزینه ای در حدود 50 لئو پرداخت کنید یا برای اتاق های دونفره هزینه ای در حدود 80 دلار. هزینه تفریحات در رومانی و غذا و همچنین حمل و نقل در رومانی ارزان است. انتخاب تور رومانی و تور ارزان رومانی بی شک برای شما لذت بخش خواهد بود.

تور ارزان رومانی

 

سفر ارزان به فیجی

شاید هتل هایی را در فیجی بیابید که با توجه به امکانات آن هزینه بسیار بالایی را دریافت خواهند کرد. ولی لزومی ندارد هزینه گزافی برای اقامت خود بپردازید. فقط کافی است به مهمان خانه هایی که در سواحل فیجی وجود دارند مراجعه کنید. هم از دیدن طبیعت لذت ببرید و هم از غواصی و خوردن غذاهای دریایی سیراب میشوید.

تور ارزان فیجی

 

سفر ارزان به تایلند

تایلند یکی از مقاصد گردشگری در سراسر جهان می باشد. هر ساله افراد زیادی برای گردش و تفریح خود تور ارزان تایلند را انتخاب می نمایند. اگر در خارج از شهر اقامت داشته باشید هزینه ای در حدود 12000 تومان باید پرداخت کنید. در داخل شهر ها نیز هزینه های اقامت 22000 تومان می باشد. هزینه غذا نیز بستگی به محل و نوع غذا دارد. چیزی در حدود حداقل 3000 تومان تا 32000 می باشد. اگر مایل هستید تا قیمت تور تایلند و شرایط تور تایلند را اطلاع داشته باشید به لیست تورهای نت تورز مراجعه نمائید.

تور ارزان تایلند

 

از دیگر کشورهایی که میتوانتور ارزان آنها را انتخاب نمود و لحظات خوشی را سپری نمود میتوانیم به تور ارزان بولیوی، تور ارزان یونان، تور ارزان کاستاریکا، تور ارزان سریلانکا و .... اشاره داشته باشیم. امیدوارم سفر خوشی را با تور های ارزان تجربه نمایید.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط