زیباترین خیابان های جهان


زیباترین خیابان های جهان

در مقاله های قبل اطلاعاتی مبنی بر مقاصد گردشگری مختلف برایتان ارائه کردیم و جاذبه های گردشگری بسیاری را خدمتتان معرفی کرده ایم. در این مقاله می خواهیم برخلاف مقاله های قبل، شما را با جاذبه ای متفاوت در برخی از تور ها آشنا کنیم که مطمئنا برایتان بسیار جالب خواهد بود. در ادامه، 6 خیابان بسیار جالب در اروپا را برایتان معرفی خواهیم کرد تا در سفر های پیش رویتان بتوانید لذت قدم زدن در آن ها را تجربه کنید. با نت تورز همراه باشید.

 

1.خیابان Fondamenta Pontinello در جزیره بورانو، ایتالیا

یکی از زیبا ترین خیابان ها در کشور ایتالیا، واقع در جزیره بورانو است. این جزیره رنگارنگ شهریست برای ماهی گیران و هنرمندان که در کنار کانال آب سبز، خانه هایی به صورت رنگین کمان قرار دارد. آن طور که از زبان کهنسالان شهر گفته شده است، ساکنین این شهر خانه های خود را رنگی کرده تا بتوانند تالاب های مخصوص به خود را بشناسند. قدم زدن در این خیابان را در تور ایتالیا از دست ندهید.

خیابان Fondamenta Pontinello در جزیره بورانو، ایتالیا


2. خیابان شکوفه های گیلاس bonn – آلمان

هر ساله از اواسط ماه آوریل این خیابان به طور بسیار زیبایی رخ مینماید و با شکوفه های گیلاس خود نمایی میکند. شایان ذکر است که این زیبایی مختص همین ماه نبوده و تقریبا در طول سال این خیابان به زیبایی هر چه تمام تر به حیات خویش ادامه میدهد. در سال 1984 این درختان که شکوفه های بسیار زیبایی را دارا هستند، به دستور مسئولان شهر کاشته شدند. مردم ساکن این منطقه به این خیابان می آیند و از مناظر لذت میبرند. همچنین گردشگران نیز از نقاط دور و نزدیک آلمان برای دیدن این خیابان می آیند تا سهمی از تماشای این زیبایی داشته باشند. با انتخاب تور آلمان میتوانید لحظات بسیار دلپذیری را در این شکوفه باران سپری نمایید.

خیابان شکوفه های گیلاس bonn – المان

 

3. خیابان بلوط، بوستون، ماساچوست، ایالات متحده

این خیابان که چیدمان سنگفرش آن بسیار دیدنی است در شهر بوستون قرار دارد. به دلیل جذابیت بسیار زیاد این خیابان، اکثر عکاسان ایالت آمریکا از این خیابان با کادر بندی های متفاوت و از نماهای مختلفی عکس میگیرند. همچنین در دو طرف خیابان، خانه هایی با آجرهای قرمز خودنمایی میکند که جلوه بسیار زیبایی را در این خیابان به ارمغان آورده است. یکی از زیباترین ساعاتی که در این خیابان میتوان مشاهده کرد، در شب و زمانی است که لامپ های گازی روشن میشوند.

خیابان بلوط ، بوستون، ماساچوست، ایالات متحده

 

4. خیابان Petit Champlain  (پتی شامپلن) _ کبک - کانادا

موسسان فرانسوی شهر کبک، وقتی این شهر در قرن 17 ساخته شد شروع به ساخت و ساز شهر با معماری مخصوص خود کردند. البته در زمان حال نیز این شهر مدرن و چه بسا سوپر مردن تلقی میشود ولی این سبک سنتی نیز هنوز پابرجا است. در خیابان پتی شامپلین که در یکی از خیابان های زیبای این منطقه است، دارای بوتیک ها و منازل قدیمی فراوانی میباشد که با تور کانادا میتوانید از این منطقه زیبا لذت ببرید و عکس های جذابی ثبت کنید. مطمئنا این سبک و معماری را در جای دیگری نمیتوانید پیدا کنید.

خیابان Petit Champlain   (پتی شامپلن) _ کبک- کانادا

 

5. خیابان Rue Crémieux در پاریس

این خیابان که همه ساله عده زیادی از توریست ها و مردم نقاط مختلف دنیا را به خود جذب میکند، با داشتن خانه های رنگین کمانی و مسکونی در دو طرف خود باعث میشود بهشت را در ذهن خود متصور شوید. گلدان های زیبایی که در دو طرف خیابان رخ نمایی میکنند، جذابیت این نقطه از پاریس را بیشتر کرده و باعث شده تا شما در تور پاریس به راحتی نتوانید از قدم گذاشتن در این خیابان چشم پوشی کنید.

خیابان Rue Crémieux در پاریس


6. خیابان Jellybean Row در جزیره نیوفاوندلند، کانادا

کاتادا در فصل زمستان به بارش سنگین برف مشهور است و سرمای زیادی را به خود میبیند. اما این خیابان در زمانی که برف همه جا را سفید پوش کرده است، جلوه خاصی دارد و بسیار تماشایی خودنمایی مکیند. این خیابان با ساختمان های رنگی و جذابی که دارد، گرمای تور کانادا را به دلتان خواهد آورد. لازم به ذکر است که این خیابان یکی از زیباترین سوژه ها برای عکاسان است. اگر شما هم علاقه به عکاسی دارید، میتوانید عکس های خاطره انگیزی را در این مکان برای خود به ثبت برسانید.

خیابان Jellybean Row در جزیره نیوفاوندلند، کانادا

امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم توجه شما را به این خیابان ها جلب نماییم و معرفی درستی از جاذبه های گردشگری در این چند کشور برایتان کرده باشیم.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی