رویایی ترین جاذبه های گردشگری هلند در نوروز 96


رویایی ترین جاذبه های گردشگری هلند در نوروز 96

هلند را همه با گل های رنگارنگی که زمین ها را پوشانده و فضای لطیفی به وجود آورده است، می شناسند. این کشور رویایی در شمال غربی اروپا قرار گرفته است و مقصد بسیاری از گردشگران در طی سال می باشد. با نت تورز همراه باشید تا با رویایی ترین جاذبه های گردشگری هلند آشنا شوید.

جاذبه های گردشگری هلند

 


پارک ملی هوخه ویلوه

از وسیع ترین پارک های هلند است که میتوانید با همراهان خود دوچرخه ای را به رایگان کرایه کنید و در این پارک به گشت و گذار خود بپردازید. فراموش نکنید این پارک یک پارک ملی است و از حیوانات مختلفی همچون گوزن، آهو، گراز و ... نگهداری میکند که دیدن آنها از فاصله مناسب بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

پارک ملی هوخه ویلوه هلند

 

باغ های کوکنهوف

زیباترین باغ های عمرتان را میتوانید در هلند ببینید! چه زمانی بهتر از بهار و استفاده از تور بهار هلند؟ در این زمان میتوانید در باغ هایی که گل های لاله رنگارنگ را در خود جای داده اند قدم بزنید و زیباترین لحظات عمرتان را در این باغ ها بگذرانید و عکس های به یاد ماندنی ای را در آلبوم خاطرات خود ثبت کنید.

باغ های کوکنهوف

 

اوتِرِکت

یک شهر قدیمی و بسیار زیبا با وجود رودخانه و کانال در وسط شهر، از دیدنی ترین مراکز هلند می باشد. وجود ساختمان هایی با معماری گوتیک به زیبایی این شهر افزوده است. در تور هلند نوروز 96 بازدید از کلیسای دومتورن اوترکت را از دست ندهید.

شهر اوترکت هلند


لِیدِن

شهر زیبای لیدن که از نظر جمعیت پنجمین شهر هلند، به شما میرود به علت اینکه دانشگاه مهمی در این شهر قرار دارد و دانشجویان زیادی  در این شهر رفت و آمد دارند، ظاهر جوانی از مردم را در شهر به نمایش گذاشته است. ساختمان های قدیمی، کانال های آب و جاذبه های مختلف در این شهر باعث جذب گردشگران زیاد شده است. موزه گیاه شناسی هورتوس، موزه شهرداری لیدن، موزه ملی سکه و مدال، موزه زائران آمریکایی و خانه زیبولد از دیدنی ترین مناطق گردشگری هلند در لیدن می باشد.

 

شهر لیدن هلند

 

آمستردام

پایتخت کشور هلند، مرکز کافی شاپ های مختلف در کوچه پس کوچه های این شهر می باشد. آمستردام به علت اینکه کانالی از میان شهر عبور میکند، جلوه ای خاص را از آن خود نموده است. جاذبه های زیادی در این شهر وجود دارد که به اختصار چند مورد را توضح میدهیم.

آمستردام


بازار گل آمستردام

آخرین بازار گل هلند که بصورت شناور در کنار یکی از کانال های شهر واقع شده است، از نقاط مهم در جذب توریست ها در تور نوروز هلند می باشد. در سفر به هلند حتما سری به این بازار بزنید.

بازار گل آمستردام

 

بازار گل آمستردام

 

پارک وُندِل آمستردام

بزرگترین پارک در شهر آمستردام، پارک فوندل می باشد. این پارک یک مرکز آرام و به دور از هیاهوی زندگی شهری می باشد که در طی عصرهای بهاری و تابستان میتوان در این پارک به آرامش رسید و یک تفریح دل انگیزی را در کنار خانواده خود تجربه نمود.

پارک وندل آمستردام


واگ

در قرن پانزدهم ساختمانی به منظور یکی از سه دروازه اصلی آمستردام ساخته شد و اهمیت بالایی را داشت. بعد از گذشت سال ها، تبدیل به مرکزی برای سنجش وزن شد. امروزه نیز به همین منظور مورد استفاده قرار میگیرد.

برج واگ آمستردام

 

مونتل بان استورن

برج مونتل بان استورن با هدف دیوار دفاعی در سال 1512 در آمستردام ساخته شد و در سال های بعد نیز منار تزئینی و ساعت برج اضافه شد. برج مونتل بان در کنار کانال واقع شده است و منظره بسیار زیبایی را از خود به جای گذاشته است که در شب واقعا دیدنی است.

برج مونتل بان آمستردام

 

موزه دریایی، ماگنا پلازا، بگینج، کانال های آمستردام، موزه ونگوگ و یوردان از جمله جاذبه های گردشگری آمستردام در  تور هلند هستند.

موزه دریایی آمستردام

 

ماگنا پلازا

 

کانال های آمستردام

 

شهر یوردان هلندموارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط