رومانتیک ترین شهر های دنیا


رومانتیک ترین شهرهای دنیا

سفر زوج ها می تواند، نقش مهمی در تحکیم پیوندشان داشته باشد. از این رو انتخاب مقصدمناسب برای یک سفر رمانتیک، می تواند برای شما سردرگمی و دشواری هایی داشت باشد. در ادامه شما را با رومانتیک ترین شهر های دنیا آشنا خواهیم کرد، در ادامه همراه نت تورز باشید.

 

پاریس

اولین چیزی که از این شهر به یاد می آورید، برج ایفل است. چیزی که شاید راجب آن ندانید این است که پاریس شهر عشاق، اروپا است. داستان های عاشقانه بسیاری در این شهر به وقوع پیوسته اند، البته ناکامی ها و شکست هایی نیز داشته اند. پاریس کافه های بزرگ و مشهوری دارد، که بسیاری از این کافه ها در درب ورودی خود علامت (ورود مجرد ها ممنوع است) را نصب کرده اند. پل بزرگی در پاریس بر روی یکی از شاخه های رود سند واقع شده است. این پل به نام پل عشاق نام گذاری شده است. ماجرا از این قرار است که هر زوج قفلی را به این پل می زنند و کلید ان را به آب رودخانه می سپارند، تا با این اتفاق عشق شان را به یکدیگر ابدی کنند. اگر در تور پاریس قصد خواستگاری را دارید، پل عشاق بهترین محل برای این کار است. تاکنون هیچ خانومی در این پل پیشنهاد ازدواج هیچ آقایی را رد نکرده است.

رومانتیک ترین شهرهای دنیا

 

ونیز

به ونیز خوش آمدید، شهر تاریخی که بر روی آب قرار گرفته و مقصد بسیاری از عشاق نیز می باشد. تاریخ این شهر از گذشته تاکنون با عشق پیوند خورده است. این شهر سالیانه مقصد بیش از 20 میلیون نفر از سراسر دنیا است. قایق سواری دو نفره یکی از سرگرمی هایی است که می تواند برای زوچ ها جالب باشد. در تور ونیز خود سری هم به موزه های ونیز بزنید. در این موزه آثار بزرگی وجود دارند، که عشق های اسطوره ای اروپا را به تصویر می کشند، بازدید از این موزه می تواند برای شما جالب باشد. ونیز رستوران های مجلل و خوبی نیز دارد. بیشتر این رستوران ها در کنار غذای خوبشان، موزیک زنده گوش نوازی را نیز ارائه می کنند تا شما یک شب رومانتیک را در کنار زوج خود داشته باشید.

رومانتیک ترین شهرهای دنیا

 

پراگ

پراگ یکی دیگر از شهر های مورد علاقه عشاق است. این شهر با بناهای تاریخی و غروب های دل انگیز اش همیشه هوایی دو نفره دارد. در خیابان چارلز دست در دست زوج تان قدم بزنید و از صدای ساعت قدیمی این شهر لذت ببرید. پراگ پس از اشغال چک اسلواکی توسط آلمان نازی، روح و بیان خود را از دست داد و عشاق بسیاری در این شهر جان خود را از دست داند. شما می توانید در تور پراگ خود از موزه بزرگ این شهر دیدن کنید و بیشتر با داستان های عشاق این شهر آشنا شوید.

رومانتیک ترین شهرهای دنیا

 

وین

این شهر نیز همانند پراگ با خیابان های سنگ فرش خود شما را به پیاده روی دونفره ترغیب می کند. در این شهر ماشین های زیادی به چشم نمی خورد و غروب های غم انگیز و ساکتی دارد. در اکثر نقاط شهر نجوای ملودی های موتزارت را می توان حس کرد، انگار موتزارت نیز در این شهر عشق خود را از دست داده است. در اغلب روزهای سال نمایش های بزرگی در وین برگزار می شود. موضوع اکثر این تئاتر ها عشق های ناکام و شکست خورده است. ضرب المثلی وجود دارد که تا چیزی را از دست ندهی قدر آن را نمی دانی، وین این حس را به طور کامل به شما منتقل می کند. در تور وین خود بازدید از این تئاتر ها را فراموش نکنید.

رومانتیک ترین شهرهای دنیا

بالی

از رومانتیک ترین شهر های آسیا می توان به بالی اشاره کرد. این شهر با ساحل زیبا و سرگرمی هایشان می تواند جای خوبی برای گذراندن تعطیلات هر زوجی با هر سن و سالی باشد. یک پیاده روی دو نفره در کنار ساحل با صدای گوش نواز امواج یا یک قایق سواری دو نفره در سکوت زیبای اقیانوس می تواند رومانتیک ترین لحظات در تور بالی تان باشد. برنامه های زیادی برای سرگرمی زوج ها در بالی وجود دارد، که آواز خواندن و ساز زدن در نیمه شب و کنار آتش محبوب ترین این برنامه ها است. البته برنامه های شبانه بسیاری در هتل های بالی نیز اجرا می شوند که به عنوان مثال می توان به اجرای شو من ها، کنسرت ها و مسابقات زوج ها با یکدیگر اشاره کرد.

رومانتیک-ترین-شهرهای-دنیاموارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط