رستوران های ایرانی در دبی – قسمت دوم


رستوران های ایرانی در دبی – قسمت دوم

دبی یکی از شهرهای توریستی است که زرق و برق آن چشم همه افراد را به خود جلب می کند. در این مقاله سعی داریم به معرفی رستوران های ایرانی در دبی بپردازیم که طعم خورشت ها و پلوهای ایرانی را به رخ غذاهای عربی می کِشند و چشیدن طعم لذیذ آنها در یک منطقه ای به دور از وطن خودمان قطعا لذت بخش خواهد بود. با نت تورز همراه باشید تا با قسمت دوم معرفی رستوران های ایرانی در دبی آشنا شوید.

 

رستوران شبستان در دبی

سبک این رستوران صمیمی و مهمان نواز بوده و احساس راحتی خواهید داشت. سرو کباب هم در سینی های بزرگ می باشد که تمام اعضای یک میز میتوانند از آن استفاده کنند. اگر تمایل دارید در این رستوران غذایی نوش جان نمائید بهتر است بدانید هزینه آن بالا و گران است. در صورت تمایل میتوانید از ساعت 7:30 تا 11:30 شب در هتل رادیسون بلو برای سرو غذا مراجعه نمائید.

رستوران شبستان دبی

رستوران شبستان دبی

 

رستوران انار در دبی

اگر در انتخاب رستوران ایرانی مردد هستید به شما پیشنهاد میدهیم که رستوران انار را انتخاب کنید چرا که این رستوران به عنوان برترین رستوران در سایت زوماتو برگزیده شده است.  محیطی کاملا راحت و دوستانه دارد که در دل یک کشور عربی احساس غربت نخواهید کرد. امکانات متفاوتی را نظیر وجود وای فای، فضایی راحت و مناسب برای فرزندان تان، بوفه نوشیدنی ها، صندلی ویلچر و ... را در خود جای داده است. شما میتوانید از فضای باز رستوران نیز استفاده نمائید. این رستوران وعده نهار و شام را در مدینه جمیرا، فروشگاه 147 در اختیار شما قرار میدهد. چشیدن طعم غذاهای آن را در تور ارزان دبی از دست ندهید.

رستوران انار دبی

رستوران انار دبی

 

رستوران بانو در دبی

اگر خواستار رستورانی هستید که منوی جذاب و متنوع آن شما را از انتخاب تور دبی راضی نگه دارد، حتما به رستوران بانو که دارای انواع ترشی ها، کباب ها، سبزی و خوراکی های خوشمزه ایرانی می باشد، مراجعه نمائید. رستوران بانو در برج مارینا از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده ی پذیرایی از شما می باشد.

رستوران بانو دبی

رستوران بانو دبی

 

رستوران و کافه ایران زمین

رستوران ایران زمین در دبی از آن دست رستوران هایی است که دکوراسیون مدرن و شیکی را دارد و برای راحتی خانواده هایی که فرزند کوچکی دارند، صندلی های مخصوص کودک وجود دارد. همچنین وجود صندلی مخصوص افراد معلول نیز از مزیت این رستوران به حساب می آید. اگر در فصل مناسبی به دبی سفر کردید میتوانید از فضای بیرونی رستوران استفاده کنید و از هوای آزاد نیز لذت ببرید. این رستوران در بلوار شیخ محمد بین رشید قرار دارد و میتوانید برای سرو نمودن وعده صبحانه و نهار به آن مراجعه نمائید. چشیدن طعم غذاهای لذیذ ایرانی را در تور لحظه آخری دبی در این رستوران را از دست ندهید.

رستوران ایران زمین دبی

رستوران ایران زمین دبی

برای اطلاعات دقیق از قیمت تور دبی و شرایط این تور لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.



موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی