دیدنی های بدروم در تور تابستان 96


دیدنی های بدروم در تور تابستان 96

بدروم یکی از شهر های محبوب و توریستی در کشور ترکیه است که در جنوب غربی این کشور قرار گرفته است. بدروم جاذبه های زیادی دارد. جاذبه های تاریخی، جاذبه های طبیعی و تفریحاتی مناسب که در تور بدروم میتوان از آن ها استفاده کرد و همین موارد است که تور بدروم را برای گردشگران محبوب گردانیده است. یکی از زمان هایی که میتوان به بدروم سفر کرد، تابستان و استفاده از تورهای تابستان 96 است. ما در نت تورز، تور بدروم تابستان 96 را برای شما فراهم آورده ایم تا بتوانید سفر خوشی را به بدروم داشته باشید. با ما همراه باشید تا بخشی از جاذبه های بدروم را برایتان معرفی نماییم.

 

1. قلعه سنت پیتر

در جنوب غربی کشور ترکیه و در شهر زیبای بدروم، قلعه سنت پیتر به زیبایی خود نمایی میکند. این قلعه در سال 1402 توسط شوالیه ها بنا نهاده شده و امروزه یکی از جاذبه های شهر بدروم است. هنگام بازدید از این قلعه میتوانید حس و حال جنگ هایی که ترکان سلجوقی در این مکان انجام می دادند را لمس کنید . در قلعه سنت پیتر، اشیای قدیمی و ظروف شیشه ای قدیمی برای مشاهده گردشگران قرار داده شده است. همچنین برای گرفتن عکس یادگاری می توانید ار نمای بندر بین المللی و لنگرگاه برای گرفتن یک عکس بسیار زیبا استفاده کنید .

قلعه سنت پیتر

 

2. گشت با قایق

تورهای روزانه قایق سواری هر روز انجام میشود و شما میتوانید برای بازدید از سواحل شگفت انگیز، غواصی و شنا، انواع ورزش های آبی و عکاسی زیر آب از این تور استفاده کنید. لازم به ذکر است که استفاده از لوازم غواصی در برخی تورهای قایق سواری رایگان است.

تور قایق سواری

 

3. آمفی تئاتر باستانی

در بزرگراه اصلی تورگوت ریس، آمفی تئاتر بسیار باشکوهی وجود دارد که میزبان گردشگران بسیاری از سرار نقاط جهان است. این آمفی تئاتر توسط کمپانی های اریکسون و ترکسل باز سازی شده اند و اکنون در وضعیت مناسبی به سر می برند. این آمفی تئاتر در سال 1973 بازسازی شد و هم اکنون کنسرت ها، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی در این مکان انجام می شود .

آمفی تئاتر

 

4. آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس

این آرامگاه را میتوان یکی از عجایب دوره باستان دانست که به نیابت از پادشاه ماسولوس، توسط خواهر و همسرش در هالی کارناسوس ماسولوس ساخته شد است. با ترکیب معماری های یونانی و مصری، قبر بسیار بزرگی در این مکان ساخته شده که امروزه به موزه فضای باز تبدیل شده است. برخی از مجسمه های این آرامگاه اکنون در موزه بریتانیا در معرض نمایش قرار داده شده است.

آرامگاه

 

5. منطقه گومبت

در تور بدروم تابستان 96 میتوانید از منطقه گومبت برای تفریح های آبی استفاده کنید . این منطقه در فاصله دو کیلومتری شهر بدروم قرار دارد . منطقه گومبت در ماه های تیر ، مرداد و شهریور میزبان توریست های بسیاری است و به عنوان مکانی مناسب برای افرادی است که از سرگرمی های شهر بدروم خسته شده اند . رستوران های هندیف مکزیکی و چینی ، کافه ها و همچنین مجلل ترین هتل ها در منطقه گومبت وجود دارند . در سواحل بسیار زیبا و کم عمق، خانواده ها همراه با فرزندانشان می توانند از سرگرمی های آبی در گومبت لذت ببرند.

منطقه گومبتموارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  ali zakeri


  عجب شهر قشنگیه باید برا تابستون برنامه ریزی کنم
 • user avatar

  همایون


  بسیار زیباست
 • user avatar

  فرشته دیوان سالار


  کاش از این دیدنی ها تو ایران هم بود
 • user avatar

  فرزانه


  منتظر تور لحظه آخری بدروم هستم ، حتما باید اینجا رو از نزدیک دید

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط