در سفر به آلمان این نکات را خاطر داشته باشید


سفر به آلمان

آلمان کشوری منظم و قانونمند است. این کشور دارای زیبایی های بسیاری است و از جمله کشور های قانونمند و فرهنگی به شمار می آید که به قوانین بسیار پایبند هستند. اگر قصد مسافرت با تور آلمان را دارید این نکات میتوانند برای شما بسیار ارزشمند باشند. با ما در نت تورز همراه باشید.

کشور آلمان

 

رفتار مناسب در رستوران

در آلمان هنگامی که عده ای در رستوران در حال غذا خوردن هستند و فردی تازه وارد به جمع آن ها می پیوندد، برای او بلند نمی شوند و نظم رستوران را حفظ می کنند. آلمانی ها هنگام گفت و گوی دوستانه با فاصله مناسب از یکدیگر قرار می گیرند و این کار به نوعی ادای احترام به شمار می آید. در رستوران های آلمانی در هنگام غذا خوردن نباید آرنج خود را روی میز قرار دهید و فقط می توانید مچ دست را روی میز بگذارید. همچنین تا اتمام غذا باید چنگال را با دست راست نگه دارید. یکی دیگر از رفتار های مردم آلمان در رستوران ها، دادن انعام به پیش خدمت است که معمولا پانزده درصد هزینه غذا را به عنوان انعام به پیشخدمت می دهند. مردم آلمان در روز آخر هفته که تعطیل می باشند، وعده غذایی به نام برانش را به جای صبحانه و و نهار می خورند. این وعده غذایی از ساعت یازده الی دو بعد از ظهر در رستوران ها سرو می شود.

آلمان

 

اطلاعات عمومی

آلمانی ها بعد از گذشت چندین سال از رفتار های ظالمانه هیتلر در اروپا  خجالت زده هستند و به همین علت بسیار کم در مورد آن دوران صحبت می کنند و اگر گردشگری در این مورد صحبت کند آزرده خاطر شده و خجالت می کشند. یکی از سوالاتی که در آلمان مرسوم نیست، پرسیدن این سوال است که شما اهل کجا هستید؟ آلمانی ها افراد منظمی هستند. در صف های اتوبوس، سینما، تئاتر و ... فاصله را با نفر جلویی حفظ می کنند. هزینه بلیت تئاتر و اپرا در آلمان زیاد است ولی با هزینه اندکی میتوانید بلیت سینما تهیه کنید و از تماشای یک فیلم در سینمای آلمان لذت ببرید. قوانین مهاجرتی در آلمان بسیار سخت گیرانه است و در صورتی که به این کشور سفر می کنید، نباید بیشتر از مدت ویزا، اقامت داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است برایتان دردسر ایجاد شود.

برای رانندگی در آلمان حتما باید گواهی نامه ملی و یا گواهی نامه بین المللی داشته باشید و این موضوع را به یاد داشته باشید که گواهی نامه های بین المللی محدودیت زمانی دارد. در صورتی که اقامت شما بیش از شش ماه طول می کشد باید گواهی نامه آلمانی بگیرید. در آلمان حمل و یا استعمال دارو های ممنوعه از جمله مواد روانگردان و مخدر قوانین بسیار سخت و محکمی دارد و به شدت با این افراد برخورد خواهد شد. توصیه می شود در صورتی که از مراکز خرید بزرگ و فروشگاه ها خرید می کنید، حتما رسید را در اختیار داشته باشید تا در صورتی که کنترل امنیتی هنگام خروج انجام می شود، در صورت درخواست رسید بتوانید آن را در اختیار ماموران امنیتی قرار دهید.

امیدواریم که اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار داده باشیم. اگر تور آلمان یکی از گزینه ها برای سفر خارجی شما میباشد، میتوانید برای اطلاع از قیمت تور آلمان و شرایط این تور، به لیست تور های ما مراجعه نمایید.موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  حمیرا


  بسیار عالی موفق باشید
 • user avatar

  mobina


  مردم آلمان واقعا بی نظیر هستند
 • user avatar

  گلاره شریفی


  یکی از بهترین کشور ها برای مسافرت آلمان هستش . بی نظیره
 • user avatar

  محسن افشاری


  عالی بود

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی