در سفرهای ساحلی به این نکات توجه داشته باشید.


در سفرهای ساحلی به این نکات توجه داشته باشید.


سفر به شهرهای ساحلی چه با تورهای داخلی و چه با تورهای خارجی یکی از فراموش نشدنی ترین سفرهای هر شخصی میتواند باشد. اگر انتخاب شما در تورهای تابستان 96 یکی از شهر های ساحلی است با نت تورز همراه باشید تا نکات مورد اهمیتی را برای تان بازگو نمائیم.

دَمَر گذاشتن دمپایی خود در ساحل

هنگامی که به دریا میرسید و میخواهید آبی به تن خود بزنید، بی شک دمپایی های خود را در کنار ساحل قرار میدهید اما حواستان باشد که دمپایی خود را به حالت دمر گذاشته تا وقتی که برمیگردید پاهایتان از شدت داغی آفتاب نسوزند.

 

دمپایی در ساحل

 

همراه داشتن پودر بچه

بعد از یک ساحل گردی و شنای خوب و جانانه شن های زیادی به بدن شما می چسبند که رها شدن از آنها کار راحتی نیست. برای اینکه به راحتی از شن هایی که یادگاری روی تن تان مانده خلاص شوید میتوانید با همراه داشتن پودر بچه و کشیدن بر روی پوست تان از حالتی که بوده اید راحت شوید. در تور مالدیو رعایت این نکته را فراموش نکنید.

 

جدا گذاشتن کرم ضد آفتاب در نایلون یا کیسه ای جدا

ممکن است وقتی کرم ضد آفتاب که از ضروریات سفر به شهرهای ساحلی است، در کنار وسایل دیگر کیف تان قرار دهید، با کوچکترین ضربه ای محتویات داخل آن به وسایل دیگر آسیب برساند یا کثیف نماید. قرار دادن کرم ضد آفتاب در یک نایلون جدا یک راهکار مناسبی است.

 

کرم ضد آفتاب

 

استفاده از روغن نارگیل برای جلوگیری از مجعد شدن مو

اگر دوست دارید موهایتان حالت خود را از دست ندهند بهتر است روغن نارگیل را با آب مخلوط کرده و بر روی موهایتان توسط اسپری، بپاشید. در صورتی که میخواهید موهایی شفاف داشته باشید مخلوط کردن لیمو به این ترکیب را از دست ندهید. توجه به این نکته در تور استانبول تابستان 96 را فراموش نکنید.

همراه داشتن نوشیدنی های خنک در ساحل

برای اینکه آب بدنتان تبخیر میشود و آن را جبران نمائید میتوانید آبمیوه و سبزیجاتی را همراه خود داشته باشید تا برای رفع تشنگی و کم آبی بدنتان مفید باشد. در تور تایلند تابستان 96 حتما نوشیدنی های خنک را همراه خودتان به ساحل ببرید.

 

نوشیدنی در ساحل

 

همراه داشتن کتاب برای سرگرمی

کتاب ها معمولا کوچک و سبک هستند و وزن زیادی را ندارند که شما را به زحمت بیندازند. لذت خواندن کتاب در ساحل و زیر آفتاب میتواند لذتبخش باشد. در تور بالی تابستان 96 لذت آفتاب گرفتن در کنار سواحل بالی و همچنین مطالعه یک کتاب متناسب با سلیقه شما طعم خاص دیگری را در سفر برای شما دارد.

 

کتاب در ساحل

 

دور کردن حشرات با روغن بچه

در سواحل معمولا حشراتی وجود دارند که در کمین هستند تا افراد را مهمان نیش و گزند خود نمایند. با استفاده از روغن بچه این امکان را از آنها بگیرید.

 

روغن بچه

 

قرار دادن تلفن همراه در یک نایلون یا کیسه

برای اینکه آب یا شن به داخل گوش همراه شما نفوذ نکند و باعث آسیب رسیدن به گوشی همراه شما نشود، میتوانید گوشی همراه خود را داخل نایلون یا کیسه ای قرار دهید. اگر تور کیش انتخاب شما می باشد حتما سعی کنید تلفن همراه خود را به درستی محافظت نمائید تا از آسیب های احتمالی به دور بماند.

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی