در تایلند از کجا خرید کنیم؟ ( بخش سوم – مراکز خرید پاتایا )


در تایلند از کجا خرید کنیم؟ ( بخش سوم – مراکز خرید پاتایا )

در مقاله های قبلی، مراکز خرید بانکوک و مراکز خرید پوکت را به شما معرفی کردیم. برای اطلاع داشتن از مراکز خرید پاتایا با ما همراه باشید. پاتایا از شهر های پر طرفدار توریست ها و گردشگرانی است که برای تفریحات آبی و گشت و گذار به این شهر سفر میکنند. دیدن مراکز خرید و داشتن یک خرید دلچسب از بهترین خاطرات سفر می باشد. در تور تایلندو تور پاتایا داشتن خریدی که به یادتان بماند را فراموش نکنید. با نت تورز همراه باشید تا با مراکز خرید پاتایا بهتر آشنا شوید.

1. مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

شروع کار مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا از سال 2009 میلادی بوده است. شما میتوانید ساعاتی در این مرکز خرید بچرخید و از مارک های معروف جهان در زمینه پوشاک دیدن نمائید. البته وجود فروشگاه های لوازم التکرونیکی، جواهرات و زیور آلات نیز در این مرکز خرید به چشم میخورد. شما میتوانید بعد از چند ساعت گشتن و خرید کردن به طبقه فود کورت سنترال فستیوال بروید و از غذاهای مختلف که توسط آشپزهایی با ملیت های مختلف سرو میشود، نوش جان نمائید و لذت ببرید. برای کسانی که دوستدار تفریح هستند سینما و سالن بازی بولینگ نیز فراهم شده است. این مرکز خرید هر روزه از ساعت 11 صبح تا 11 شب به روی خریداران باز می باشد.

 

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

 

2. بازار خیابانی شبانه تپرازیت در پاتایا

در روزهای آخر هفته بازار شبانه ای در پاتایا برگزار میشود که وسیع ترین بازار پاتایا به حساب می آید. در این بازار غذاهای سنتی، البسه، لوازم جانبی موبایل، سوغاتی پاتایا، لوازم آرایشی و... به فروش میرسد. در تور ارزان پاتایا میتوانید از این بازار که قیمت های ارزان و مقرون به صرفه ای دارد خرید های مناسبی را داشته باشید. ساعت کاری این بازار از ساعت 5 عصر تا 11 شب می باشد.

 

بازار شبانه تپرازیت پاتایا

 

3. مرکز خرید میموزآ در پاتایا

یک مرکز خرید آرام و دیدنی که ایده طرح آن از شهر کُلمار در کشور فرانسه گرفته شده است. در حقیقت این مرکز خرید مانند یک شهرک کوچک است که با فروشگاه ها تشکیل شده است. در این شهرک میتوانید قدم بزنید و خرید هایی از البسه، سوغاتی تایلند، صنایع دستی تایلند و... را داشته باشید ودر کنار آب نمای این محل استراحت نمائید و از برنامه ی سرگرمی که به مدت 45 دقیقه در هر روز در کنار آب نما برگزار میشود تماشا کنید و لذت ببرید. در این شهرک دیدنی کانال آبی وجود دارد که به زیبایی آن افزوده است. در تور لحظه آخری پاتایا بازدید از این مرکز خرید جالب و زیبا را از دست ندهید. در ضمن ساعت کاری مرکز خرید میموزآ از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.

 

مرکز خرید میموزا در پاتایا

 

مرکز خرید میموزا در پاتایا

4. مرکز خرید رویال گاردن پلازا در پاتایا

یک مرکز خرید پهن و وسیع است که وجود ماکت یک بالگرد هواپیما که در بین صخره ها فرود آمده، در بالای ساختمان بسیار نمای جالبی را به مرکز خرید رویال گاردن داده است. مانند بقیه مراکز خرید، این مرکز خرید نیز البسه، لوازم جانبی، سوغاتی و... به فروش میرسد. این مرکز خرید در ساعات 10.30 صبح تا 10 شب آماده خدمات دهی به مشتریان می باشد.

 

مرکز خرید رویال گاردن پلازا در پاتایا

 

5. بازارچه شناور روی آب در پاتایا

بازارچه ای که افرادی درون قایق ها می نشینند و به فروش محصولات خود اعم از خوراک، پوشاک، میوه و صیفی جات و... میپردازند. بازارچه شناور پاتایا به صورت جاذبه توریستی و جذاب برای گردشگران نیز به شمار میرود. با این قایق ها حتی میتوانید در اطراف بچرخید و تجربه متفاوتی را در تور پاتایا تجربه نمائید. فروشنده ها کار خود را از ساعت 10 صبح آغاز تا 11 شب ادامه میدهند.

 

بازاچه شناور روی آب در پاتایا

 

از دیگر مراکز خرید پاتایا میتوانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.
6. مرکز خرید اُتلِت در پاتایا
7. مرکز خرید مایک
8. فروشگاه اوتاپ
9. بازار شبانه پاتایا
10. و.....موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط