در تایلند از کجا خرید کنیم؟ (بخش دوم – خرید از پوکت)


در تایلند از کجا خرید کنیم؟ (بخش دوم – خرید از پوکت)

در تور تایلند و تور پوکت، خرید، قسمت جدایی ناپذیر سفر می باشد. بعد از خوش گذرانی در تفریحات آبی پوکت و گشتن در محل های دیدنی و جاذبه های گردشگری، نوبت به خرید کردن می رسد. برای شما سوال شده است که سوغاتی در پوکت از کجا بخریم؟ مراکز خرید خوب پوکت کدام ها هستند؟ در مقاله قبلی با مراکز خرید بانکوک آشنا شدیم، با نت تورز همراه باشید تا با مراکز خرید پوکت آشنا شوید تا بتوانید در سفر به پوکت یک خرید به یاد ماندنی و خاطره انگیز را داشته باشید. اگر علاقه دارید تا با مراکز خرید پاتایا آشنا شوید لطفا به مقاله خرید از پاتایا مراجعه نمائید.


1.مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت

در این مرکز خرید میتوانید بیش از سیصد مارک تجاری را ببینید و به دلخواه خود از آنان خرید نمائید. در این مرکز خرید پوشاک بچگانه، صنایع دستی و سوغاتی های پوکت به فروش میرسد و میتوانید خریدهای جالبی را داشته باشید.

 

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت

 

2. مرکز خرید بازار آخر هفته در پوکت

اگر در سفر نیز به دنبال بازار محلی هستید که بتوانید حال و هوای فرهنگ کشور دیگری را در بازار آخر هفته ببینید در تور ارزان پوکت حتما به بازار آخر هفته پوکت سری بزنید. در این بازار لباس های سنتی، غذاهای سنتی، ضروریات زندگی روزمره، وسایل مخصوص ماهیگیری و ... به فروش میرسد.

بازار آخر هفته پوکت

 

3. مرکز خرید سنترال فستیوال در پوکت

لقب وسیع ترین مرکز خرید پوکت را به سنترال فستیوال میتوان داد! چرا که با بیش از سیصد مرکز تجاری و فروش کالاهای مختلف در صدر توجه خریداران می باشد. این مرکز در بیرون از شهر پوکت قرار دارد و دسترسی به آن توسط تاکسی امکان پذیر می باشد.

 

مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت

 

4. مرکز خرید جیم تامپسون در پوکت

در تایلند از کجا پارچه بخریم؟
اگر در تایلند به دنبال مغازه های نساجی هستید به شعبه های نساجی تامپسون مراجعه کنید تا مرغوب ترین پارچه ها از آن شما باشد. نام این فروشگاه های زنجیره ای از شخصی به نام تامپسون که یک تاجر و بازرگان آمریکایی بوده است، گرفته شده است و امروزه پارچه های ابریشمی و بوتیک بسیار مرغوبی به فروش می رسد.

 

مرکز خرید جیم تامپسون پوکت

 

5. بازار رانونگ روود و بازارهای روزانه در پوکت

در تایلند از کجا خرید روزانه داشته باشیم؟
اگر میخواهید در سفر خود طعم میوه های تایلندی یا میوه های دیگر را بچشید، بهتر است به بازار مرکز شهر بروید و از انواع خرده فروشی ها دیدن کنید و با نایلون هایی پر از میوه های مختلف به هتل یا سوئیت خود باز گردید. برای رفتن به این محل میتوانید با اتوبوس هایی که در داخل شهر  رفت و آمد دارند، استفاده کنید و خرید های خوراکی خوبی را داشته باشید.

 

بازار روزانه پوکت

 

از دیگر مراکز خرید پوکت میتوانیم به؛

6. مرکز خرید خیابان پیاده روی پوکت

7. مرکز خرید کیت دی در پوکت

8. مرکز خرید سوپرچیپ در پوکت

9. نساجی بان بوران در پوکت

10. و.....

اشاره داشته باشیم.

 

برای اطلاع داشتن از قیمت تور پوکت، قیمت تور تایلند، تور ارزان تایلند، تور لحظه آخری تایلند و تور لحظه آخری پوکت به نت تورز مراجعه نمائید.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط