جاذبه های گردشگری کره جنوبی


پنج مورد از جاذبه های گردشگری کره جنوبی

کره  جنوبی یکی از مناطق فعال  جذب گردشگر و مهاجر پذیر در دنیا است که همه ساله عده زیادی برای دیدن مجموعه  تاریخی و سازه های زیبای این کشور روانه این کشور زیبا میشوند. شما با سفر به این نقطه از دنیا میتوانید آثار تاریخی و برج های جذابی را نظاره گر باشید و از جاذبه ها و تفریحات زیادی بهره مند شوید.. پس با ما باشید تا چند نمونه از بهترین جاذبه های کره جنوبی را برایتان معرفی کنیم.

 

5. جزیره جیجو

در جنوب غربی کره جنوبی، جزیره ای واقع شده که در زمان های قدیم محلی برای تبعید مجرمان محسوب میشده است. این جزیره، آتشفشانی بوده و دارای آب و هوای اقیانوسی است که به همین دلیل به یکی از مناطق پر بازدید در تور کره جنوبی تبدیل شده است. گشت و گذار و تفریح در این جزیره، در فصل تابستان که بیشترین دمای آن تا 35 درجه میرسد، پیشنهاد میشود. تا از گرمای دلنشین هوا و تفریحاتی که در انتظار شما است، نهایت استفاده را ببرید.

جزیره جیجو


4. چان دیوک گونگ

این کاخ در سئول جزو پنج کاخ مشهور این کشور میباشد که در زمان های قدیم به دستور پادشاهان چوسون بنا شده است. این کاخ در سال 1997 جزو میراث یونسکو ثبت شده است. اسم این کاخ چان دیوک گونگ است که معنای آن به پاکدامنی ترجمه شده است. این کاخ در شرق کاخ جیونگ بوک قرار گرفته است. برای گردشگران تور کره جنوبی، مکان بسیار مناسبی است تا با بازدید از آن، با فرهنگ کره جنوبی بیشتر آشنا شوند.

چان دیوک گونگ

 

3. برج سئول

این برج با ارتفاع 239/7 متر جزو برج های بلند در لیست فدراسیون جهانی، که یک انجمن برج های بلند و آسمان خراش ها در جهان است قرار گرفته است. این برج جزو نماد این شهر است که در سال 1980 ساخته شد. با انتخاب این تور میتوانید از بالای برج مناطق زیبای این شهر را نظاره کنید چرا که این شهر به عنوان یکی از شهرهای دارای سازه های زیبا و معماری های جذاب شناخته میشود و مطمئنا تماشای آسمان خراش هایی که معماری زیبایی دارند، جالب توجه خواهد بود.

برج سئول  


2. مزرعه نمک

نمک یک عنصر ارزشمند برای مردم دنیا و به خصوص برای مردم کره است که از دیرباز این توجه در بین مردم کره جنوبی به چشم میخورد. بزرگترین مرکز تولید کننده نمک در کره، همین منطقه است. شما با بازدید از این نقطه، میتوانید یاد بگیرید که چگونه مردم این ناحیه از کره جنوبی، به سادگی و فقط با نور خورشید و باد، به تولید تولید نمک می پردازند. پس با ورود به این مزرعه میتوانید از جزییات تولید نمک آگاه شوید.

مزرعه نمک


1. پارک جنگلی سئول

این جنگل در سال 2005 ساخته شد و به دلیل آب و هوای بارانی که دارد در تابستان بسیار گرم و دارای رطوبتی زیاد است. علاوه بر مناظر زیبای موجود در این پارک، شما میتوانید از آثار هنری که توسط معماران کره جنوبی خلق شده است، دیدن کنید. یکی از دلایلی که این پارک جنگلی را مشهور ساخته، منظره دل انگیز آن در فصل پاییز است. این پارک بالغ بر چهارصد هزار درخت و صد نمونه حیوان را دارا میباشد. در تور کره جنوبی گردش در این پارک بسیار زیبا را در لیست خود بگنجانید.

پارک جنگلی سئول


امیدوارم این مقاله برای شما دوستان مفید واقع شده باشد. برای ثبت تور کره جنوبی و سایر تور های ما، میتوانید به لیست تور های ما مراجعه نمایید و از قیمت و شرایط هر کدام از آن ها اطلاع پیدا کنید.موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
  • user avatar

    میثم صادقی


    سلام

    من به کره جنوبی سفر کردم و واقعا لذت بردم .
    به نظرم اگر جزیره جیجو رو از نزدیک نبینید ضرر کردید و به عبارتی نصف عمرتون بر فناست ;)

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط