جاذبه های گردشگری کانادا


پنج مورد از جاذبه های گردشگری کانادا

کانادا یکی از کشور های بسیار دیدنی برای مهاجرت و مکانی مناسب برای گشت و گذار در مناطق جذاب توریستی آن است که با پارک ها و برج ها و ساختمان های مجلل خود توانسته به یکی از مناطق جذب توریست تبدیل شود. با شماییم تا چند مورد از این مناطق را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.


1. آبشار نیاگارا

این آبشار در واقع مرز مشترک بین دو کشور آمریکا و کانادا است و در 150 کیلومتری شهر تورنتو واقع شده است. در هر ثانیه ششصد هزار گالن آن به دریاچه می ریزد. عمر این آبشار زیبا که یکی از معروف ترین آبشار های دنیاست حدود 10 هزا سال تخمین زده شده است. جذابیت اصلی و زیبایی دل انگیز این آبشار بیشتر از سمت کانادای آن است. این آبشار یکی از نقطه های بسیار پر طرفدار توریستی برای گردشگران است که میتوانید با تور کانادا از آن دیدن کنید.

آبشار نیاگارا


2. برج CN تورنتو 

این برج قبل از برج میلاد و به عنوان دومین برج بلند دنیا تا قبل از سال 2007 معرفی شده است که ارتفاع آن 553.33 متر و به مدت سی و یک سال دومین برج بلند دنیا شناخته می شده است. به دلیل منظره زیبایی که از داخل این برج پیش روی گردشگران قرار میگیرد، سالالنه بیش از دو میلیون نفر از همه جای دنیا به این نقطه سفر میکنند. در بالای برج رستوران گردانی وجود دارد که میتواند 400 نفر را در خود جای دهد.

برج CN تورنتو 


3. خلیج فاندی 

این خلیج زیبا در آمریکای شمالی، واقع در سواحل اقیانوس اطلس میباشد که بلندای اختلاف جزر و مد در این خلیج در دنیا اول است و به 19 متر میرسد. این پدیده در شبانه روز دو بار رخ میدهد و فاصله زمانی آن 6 ساعت است. بازدید از جاذبه ها و امکاناتی همچون حیات وحش و خوردن غذاهای مختلف و ... سبب شده است تا این خلیج، جزو خاطره انگیز ترین نقطه های دیدنی در این تور محسوب شود.

خلیج فاندی

 

4. بندر ویکتوریا 

این بندر در ایاالت بریتیش کلمبیا واقع در جزیره ونکوور میباشد که آب و هوای خنک و مطبوع آن بسیار دل انگیز است. ویکتوریا پایتخت این ایالت است. این بندر در یک سو به طبیعت و دریا ختم میشود و در طرف دیگر، سازه های انسانی و ساختمان های با شکوه دولتی را در بر گرفته است. فصل مناسب برای بازدید و تماشای این بندر، تابستان است. چرا که سر سبزی و زیبایی به خصوصی پیدا میکند. این بندر در ماه سپتامبر پر از قایق های چوبی میشود که مصادف با روز کارگر خواهد بود.

بندر ویکتوریا

 

5. پارک ملی گراس مورن

در ساحل غربی نیوفاندلند، پارکی وجود دارد که جزو میراث یونکسو محسوب میشود و جایی بسیار دیدنی برای گردشگران است. نام این پارک گراس مورن است که مساحت آن 1805 کیلومتر مربع می باشد. تپه های بلند موجود در این پارک سبب شده تا هنگام پیاده روی بتوانید دریا را که در زیر این پارک واقع شده است، ببینید. همچنین میتوانید به سمت قله کوهستان این پارک نیز رفته و از مناظر آن لذت ببرید.

پارک ملی گراس مورن


امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم شما را با بخشی از جاذبه های تور کانادا آشنا کنیم. برای ثبت این تور و مشاهده سایر تور های ما، به لیست تور های سایت مراجعه نمایید.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی