جاذبه های گردشگری در اندونزی


جاذبه های گردشگری در اندونزی

اندونزی با جمعیتی در حدود 260 میلیون نفر چهارمین کشور پرجمعیت دنیاست. البته با وجود تعداد کثیر جمعیت در این کشور، جنگل های کم جمعیتی وجود دارد که دومین سطح از تنوع زیستی را داراست. اندونزی دارای طبیعتی زیبا و جزایری چشم نواز و جاذبله های فراوانی است که تور اندونزی را بسیار جذاب و لذتبخش میکند. در این مقاله با شماییم تا شش منطقه از زیباترین نقاط گردشگری تور اندونزی را معرفی کنیم تا برای انتخاب این تور خیال آسوده تری داشته باشید. با ما همراه باشید.

 

6. دریاچه توبا

در جزیره سومترا، یک دریاچه آتشفشانی به نام توبا قرار دارد که طول این دریاچه به صد کیلومتر میرسد. این دریاچه که بزرگترین دهانه آتشفشانی در جهان را داراست، تشکیل آن به هفتاد هزار سال پیش میرسد. در این دریاچه میتوانید اوقات خوشی را سپری نمایید و از جاذبه ها و تفریحات موجود در آن لذت ببرید. با سفر به این دریاچه میتوانید از یکی از جاذبه های ان که آب های گرم این دریاچه است، استفاده کنید.

دریاچه توبا


5. پارک ملی تانجانگ پوتنگ

این پارک در جزیره بورنئو قرار دارد که در استان مرکزی اندونزی به نام کالیمانتان واقع شده است و مکانی بسیار زیبا و جذاب است که گردشگران بسیار به آن علاقه نشان میدهند. این پارک یکی از محبوب ترین نقاط برای جذب توریسم است. چرا که در این پارک انواع گونه های جانوری همچون میمون ماکاک، خرس آفتاب، پلنگ ابری و ... که در این میان معروف ترینشان اورانگوتان است، وجود دارند و گردشگران میتوانند در این تور جذاب از آن ها دیدن نمایند.

پارک ملی تانجانگ پوتنگ


4. پارک ملی برومو تنگرسیمرو 

این پارک بعد از دو کوه سیمرو و برومو واقع شده است و توسط مردم اهل تنگر که در این منطقه سکنی گزیدند نامگذاری شده است. سیمرو یکی از فعال ترین کوه های آتشفشانی اندونزی است و هم چنین بلندترین کوه جاوا میباشد. این پارک به دلیل کوه های زیبایش یکی از مناطق جذاب توریستی شناخته شده است. شایان ذکر است که ارتفاع کوه برومو 2329 متر میباشد. این پارک جذابیت زیادی برای گردشگران دارد و یکی از پر طرفدار ترین مناطق برای میهمانان تور اندونزی است.

پارک ملی برومو تنگرسیمرو


3. بوناکن

بوناکن منطقه ای بسیار زیبا و هیچان انگیز است و یکی از مناطق معروف جهت غواصی در اندونزی بوناکن به شمار می آید، که واقع در شمال جزیره سولارسی میباشد. بهترین زمان غواصی بین ماه های آوریل و نوامبر میباشد. در این جزیره میتوانید بیش از هفتاد درصد گونه هایی که در آب های اقینوس آرام زندگی میکنند را مشاهده کنید. بدون شک یکی از بهترین گزینه ها در لیست مکان هایی است که باید در اندونزی ببینید.

بوناکن


2. جزایر گیلی

یکی از زیباترین مقاصد توریستی در لامباک جزیره گیلی میباشد که خود شامل سه جزیره کوچک و زیبا است. نام مستعاری که امروزه به جای گیلی از آن برای این جزیره استفاده میشود، جزیره کوچک است. به دلیل فضای آرام و دلنشینی که جزایر گیلی دارد، با ورود به این نقطه میتوانید از این مناطق زیبا و جاذبه های مناسبی که در انتظار شماست حداکثر لذت را ببرید.

جزایر گیلی


1. جزیره بالی

چشم انداز های متنوع و مزارع زیبای سرسبز و هم چنین دامنه کوه های آتشفشانی از مناظر خاطره انگیز تور اندونزی است. یکی از این مناطق بسیار زیبا، جزیره بالی است که در لیست بهترین مناطق گردشگری و پر طرفدار در اندونزی به شمار می آید. هم چنین آئین مردم این منطقه هندو میباشد که جاذبه های رنگارنگی پدید آورده است. این عوامل سبب شده تا بالی به یکی از قطب های جذب گردشگر در اندونزی تبدیل شود.

بالی
 

امیدواریم این مقاله در انتخاب هدف گردشگری شما کمک شایانی کرده باشد. برای ثبت تور اندونزی و اطلاع از شرایط و قیمت تور اندونزی، میتوانید سری به لیست تور های ما بزنید.موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی