جاذبه های دیدنی مارماریس


جاذبه های دیدنی مارماریس

ماماریس یکی از شهر های بندری در جنوب غربی ترکیه است . این شهر توریستی که قدمت آن به شش قرن قبل از میلاد باز میگردد یکی از بهترین مناطق توریسیتی ترکیه به شمار می رود که سالیانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر جهان است . از جمله جاذبه های گردشگری و امکانات توریستی این شهر میتوان به سواحل طولانی، وجود بنادر طبیعی، گیاهان گرمسیری، نوار ساحلی با صخره‌هایی بزرگ، غارهای زیبا، آب زلال و فیروزه‌ای، امکانات تور آبی، بنادر مدرن، کشتی های تفریحی، امکانات مناسب خلیج برای ورزش های آبی و هتل های 5 ستاره اشاره کرد و همین امکانات مارماریس را به شهری رویایی تبدیل کرده است که در تور مارماریس میتوانید از آنها لذت ببرید .

شهر مارماریس

 

قلعه مارماریس

قلعه مارماریس قبل از میلاد مسیح توسط یونانی ها ساخته شد و در دوران اسکندر کبیر بازسازی شده است . از این قلعه در دوران حاکمیت سلطان سلیمان به عنوان پایگاه نظامی استفاده میشده است . این قلعه در سال 1991 تبدیل به موزه شده است . در قلعه مارماریس هفت منطقه وجود دارد که از دو منطقه برای سالن باستان شناسی و یکی به عنوان سالن مردم نگاری استفاده می شود و از دیگر مناطق به عنوان گالری های هنری و انبار استفاده می شود . چشم انداز قلعه مارماریس بسیار زیبا است و مکان بسیار مناسبی برای عکاسی در طول شب و روز می باشد .

قلعه مارماریس

 

غواصی

یکی از محبوب ترین تفریحات مارماریس غواصی در آب های روشن و شفاف مارماریس است . آب دریا در بیشتر مناطق روشن و شفاف است، بطوری که در طول روز میتوانید حتی عمق 10 متری آب را به راحتی مشاهده کنید . سطح دریای این منطقه با رنگ های بسیار زیبا ، تنوع پوشش گیاهی و جانوری همراه با شفافیت آب امکان عکاسی زیر آب را برای گردشگران تور مارماریس به وجود آورده است .

غواصی

 

آبشار تورگوت

در 35 کیلومتری شهر مارماریس، روستایی به نام تورگوت وجود دارد . گردشگران تور مارماریس با یک پیاده روی لذت بخش در جاده های روستایی این منطقه میتوانند به آبشار شگفت انگیز تورگوت برسند .  این آبشار که در منطقه ای با پوشش گیاهی بسیار زیبا قرار گرفته است، در طول سال ترکیب رنگ های بسیار زیبایی را به وجود می آورد که دیدن آن میتواند شما را شگفت زده کند .

آبشار تورگوت

 

سواح مارماریس

سواحل مارماریس از جمله محبوب ترین سواحل کشور ترکیه محسوب می شوند. کوه های پوشیده از کاج ، سواحل شنی  و آب های فیروزه ای این منطقه ، دلیل محبوبیت این سوحل در بین گردشگران تور مارماریس است . انواع ورزش های آبی ، غذا خوری های بسیار فوق العاده و جشن های مهیج شبانه را میتوانید در سواحل مارماریس تجربه کنید . لذت قایق سواری در آب های شفاف همراه با تماشای کوه های سرسبز که در کنار ساحل کشیده شده اند می تواند از لذت بخش ترین تفریحات این تور باشد .

سواحل-مارماریس

برای اطلاع از قیمت تور مارماریس و اطلاع از ارائه تور ارزان مارماریس، میتوانید از لیست تورهای ما، تور مارماریس را برای خود انتخاب کنید. امیدواریم سفر خوشی را به مارماریس تجربه کنید.موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربران
 • user avatar

  hamed


  عجب آبشاریه ، باید خیلی دیدنی باشه
 • user avatar

  حنانه


  بسیار عالی بود
 • user avatar

  armin


  برای تابستون امسال حتما میرم اینجا
 • user avatar

  hojat


  مثل همیشه عالی بود

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط