تور مشهد با قطار


تور مشهد با قطار

یکی از پر گردشگر ترین شهر های ایران، بدون شک مشهد مقدس است و این به خاطر وجود امام رضا علیه السلام است که برکتی به این شهر دوست داشتنی داده است. مشهد هر ساله پذیرای تعداد بیشماری از هم وطنان عزیزمان از سراسر کشور است و این تنها به تور مشهد نوروز 96 ختم نمی شود و در طول سال مشهد از مسافران خالی نخواهد شد.

 

تور مشهد با قطار


برای سفر به مشهد راه های مختلفی از جمله تور مشهد با هواپیما و تور زمینی مشهد وجود دارد. یکی از راه های سفر زمینی به مشهد، تور مشهد با قطار است که در سایت نت تورز نیز ارائه میشود. البته راه های زمینی دیگری نیز برای سفر به مشهد مانند مسافرت با اتوبوس نیز وجود دارد که هر کدام از این ها در قیمت تور مشهد تاثیر گذار خواهد بود.
در یک تور ارزان مشهد، میتوانید از جاذبه های بیشمار مشهد استفاده کنید که مهم ترین آن ها زیارت امام هشتم شیعیان، امام رضا علیه السلام است که اگر خوش شانس باشید، میتوانید یک وعده ناهار یا شام را نیز میهمان امام رضا (ع) باشید.
از جاذبه های مهیج و دوست داشتنی در مشهد، میتوان به سرزمین موج های آبی اشاره کرد که هر روزه پذیرای تعداد زیادی از دوست داران ورزش های آبی است. از دیگر جاذبه های هیجان انگیز در مشهد که همه روزه افراد زیادی از آن دیدن و استفاده میکنند، میتوان به پارک ملت اشاره کرد که بسیار زیبا است و مهم تر از آن این که در خود، شهر بازی بزرگ و هیجان انگیزی دارد که مطمئنن همگی از آن خاطره خوبی دارند.

 

سرزمین موج های آبی مشهد

پارک ملت مشهد


از دیگر جاذبه های مشهد که به هیچ وجه نمیتوان از آن چشم پوشی کرد، بازار های دلچسب و سرگرم کننده آن است که در خود انواع و اقسام سوغاتی ها را به فروش میرسانند و گشت و گذار در این بازار ها ساعت ها میتواند مسافران را سرگرم نماید و تور مشهد را برایشان بسیار دلچسب کند. اگر مشتاق سفر زمینی به مشهد مقدس هستید، تور مشهد با قطار گزینه بسیار ایده آلی است و همچنین در طول سفر، از طولانی بودن مسافت خسته نخواهید شد و میتوانید به راحتی استراحت نمایید. از دیگر جاذبه هایی که در تور مشهد نوروز 96 میتوانید از آن دیدن نمایید، میتوان به سد کارده، غار کارده، باغ وحش وکیل آباد، آرامگاه فردوسی، موزه های مشهد و دیگر جاذبه های آن اشاره داشته باشیم.



موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی