تعطیلات نوروز 96 را در کدام شهر اروپایی بگذرانیم؟


تعطیلات نوروز 96 را در کدام شهر اروپایی بگذرانیم؟

هر ساله ماه اسفند که وارد میشود و هر فردی در تکاپوی خانه تکانی و تدارکات عید و خرید ملزومات شب عید می باشد، ممکن است از خود بپرسد عید کجا بریم؟ همین پرسش در ذهن هر فردی جرقه انتخاب یک مقصد مناسب میخورد و بعد از آن تصمیم برای رزرو تور و تماس با آژانس مسافرتی را میگیرد. با نت تورز همراه باشید تا چند شهر از اروپا که مقصد مهمی برای گردشگران در تور اروپا نوروز 96 است را معرفی نمائیم.

 

فلورانس در ایتالیا

ایتالیا کشوری است با جاذبه های تاریخی که هنگام بازدید از این محل ها، گویی به دوران های قبل بازگشته اید و احساس میکنید تاریخ برای شما دوباره تکرار میشود. معماری های شاهکارانه در ساختمان های فلورانس را در هیچ کدام از شهر های اروپا در تور  اروپا نمیتوانید پیدا کنید. از جاذبه های فلورانس در تور فلورانس نوروز 96 میتوانیم به میدان میکل آنژ، صومعه دومو، گالری آکادمیا که محلی است که از مجسمه میکل آنژ نگهداری میکند، پل باستانی پونته ویکی یوو ... اشاره داشته باشیم.

تور فلورانس نوروز 96

 

لِسوُس در یونان

سومین شهر یونان از جهت پهنای آن، شهر لسوس است که توسط دریای اژه احاطه شده است. این شهر دارای باغ های زیبا، جنگل های دیدنی و سواحل بکر و نابی است که هر آدمی را برای آرامش دعوت می کند. و برای کسب این آرامش چه زمانی مناسب تر از نوروز 96؟ لسوس را با تور یونان نوروز 96 حتما تجربه نمائید.

تور لسوس نوروز 96

 

کپنهاگ در دانمارک

اگر به دنبال یک شهر کلاسیک اروپایی هستید که بتوانید در کانال آبی وسط شهر به قایق سواری مشغول شوید و از دیدن خانه های رنگی بازرگانان در کنار رود لذت ببرید میتوانیم به شهر زیبای کپنهاگ اشاره داشته باشیم. جاذبه هایی همچون کتابخانه رویال با نمای سنگ مرمر سیاه، خانه ی اپرای کپنهاگ، ساختمان تئاتر و ... از دیدنی ترین جاذبه های کپنهاگ در دانمارک هستند. در تور دانمارک نوروز 96 حتما از شهر کلاسیک و زیبای کپنهاگ دیدن کنید.

تور کپنهاگ نوروز 96

 

زادار در کرواسی

بعضی از شهرهای کرواسی از جمله زادار در بین توریست ها شناخته شده نیستند. لذت تور نوروز کرواسی را میتوانید در زادار تجربه نمائید. قسمتی از زادار بر روی دریا بصورت جزیره قرار گرفته است و همین امر باعث جذابیت این شهر شده است. تجربه یک عصر دلپذیر و قدم زدن در ساحل را میتوانید در شهر زادار در تور کرواسی نوروز 96 تجربه نمائید.

تور زادار نوروز 96

 

لیسبون در پرتغال

پایتخت پرتغال، شهر لیسبون با قرار گرفتن در کنار رودخانه تاگوس و اقیانوس اطلس موقعیت ویژه ای را از جهت جذب توریست به دست آورده است. این شهر یک شهر تاریخی نیز به حساب می آید که جاذبه های گردشگری بسیار جذاب و جالبی را در خود بعد از سالیان دراز نگه داشته است. کلیسای جامع سه، برج بلم، صومعه ژرومینوس، میدان هاسیو، کاخ ملی سینترا و .... از بهترین جاذبه های لیسبون است که دیدن آنها در تور پرتغال نوروز 96 خالی از لطف نیست.

تور لیسبون نوروز 96موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط