بهترین مناطق گردشگری ایران در نوروز 96


بهترین مناطق گردشگری ایران در نوروز 96

 

تور مشهد از تهران از راه شمال

تعطیلات نوروز، یکی از بهترین فرصت های مناسب برای مسافرت و گردشگری است. هرجای ایران که بروید، دیدن شکوفه های درختان به شما انرژی و آرامش میدهد. دیدن طبیعت زیبای ایران ناخود آگاه لبخند آرام وخوبی بر لبانتان می نشاند و تاثیر بسیار خوبی در روحیه شما دارد. با نت تورز همراه باشید تا به معرفی چند شهر ایران برای نوروز 96 بپردازیم. اگر مقصد شما نگین طلایی و فیروزه ای خراسان، حرم امام رضا (ع) و مبدا شما  از تهران یا شهرهای آذربایجان می باشد، میتوانید مسیر حرکت خود را از سمت فیروزکوه و استان مازندران انتخاب کنید.

تور مشهد نوروز 96

سفر شما ممکن است 2 تا 3 روز به طول بیانجامد اما اصلا ناراحت نباشید چرا که در این دو سه روز مناظر بکری را خواهید دید که از انتخاب مسیرتان خرسند خواهید شد. البته راه شمال را که برای مشهد انتخاب کنید و مستقیم مسیر را بروید فقط 5 ساعت بیشتر در راه خواهید بود. ولی زیبایی های استان مازندران آنقدر بکر و دیدنی است که مجال نماندن و رد شدن را به شما نمیدهد و حتما یک یا دو شب برای تفریح و استراحت باید در یکی از شهرهای این استان ماند. از دیدنی های مازندران میتوانیم به سواحل دریای خزر، دریاچه خضرنبی، چشمه باداب سورت، برج لاجیم، تالاب عباس آباد، آبشار یخی و قله امامزاده عباسعلی و طبیعت بکر و دیدنی مازندران اشاره داشته باشیم.

تورمازندران نوروز 96

در سفر به مشهد، دیدنی های مازندران  در تور نوروز مازندران و تور مازندران ارزان را از دست ندهید. بعد از استان مازندران و شاهرود به مشهد میرسید و از دیدنی های مشهد میتوانیم به سرزمین موج های آبی، کوه سنگی، خواجه اباصلت، خواجه مراد و ... اشاره داشت. دیدنی های مشهد در تور مشهد نوروز 96 بسیار برایتان خاطره انگیز خواهند بود.


تور اصفهان

عده ای از هموطنان هستند که در سفر نوروز از شمال ایران راهی شهرهای مرکزی مانند اصفهان یا شهرهای جنوبی مانند کیش و شیراز هستند. برای این عزیزان پیشنهاد میکنیم در مسیر خود، به زیارت حرم شاه عبدالعظیم در شهر ری بروند و در ادامه مسیر خود در قم نیز توقفی داشته باشند و بعد از زیارت حضرت معصومه و مسجد مقدس جمکران، مسیر خود را به سمت شهر مقصد به پیش بگیرند. در ضمن اگر مایل به دیدن روستای ابیانه هستید میتوانید در مسیر خود به شهر زیبای کاشان بروید و بعد از استراحت در این شهر بازدید از خانه طباطبایی های کاشان، بازار سنتی کاشان، آرامگاه سهراب سپهری، مسجد جامع کاشان و .... به روستای دیدنی ابیانه بروید. بعد از شهر خوشبوی کاشان، فاصله کمی با اصفهان دارید و میتوانید خستگی خود را در کنار پل های سنتی اصفهان مانند پل خواجو، پل مارنان و سی و سه پل با شنیدن صدای زیبای زاینده رود، از تن تان بیرون کنید. چهلستون، مسجد امام عالی قاپو و مسجد شیخ لطف ا... در میدان نقش جهان، کاخ هشت بهشت، تجربه یک صبحانه دلچسب در کوه فراز صفه، منارجنبان، حمام علیقلی آقا و چندین آثار دیدنی اصفهان در تور اصفهان نوروز 96 هستند که مجالی برای شمردنشان در این مطلب نمی باشد. در تور اصفهان ارزان با رزرو کردن اتاق شخصی، سوئیت، آپارتمان و هتل چند ستاره در هزینه های خود میتوانید صرفه جوئی نمائید و در کاهش قیمت تور اصفهان تاثیر گذار است.

تور اصفهان نوروز 96

 

تور شیراز

اگر خواهان دیدن باغ های دل انگیز و زیبا که در اطراف آثار باستانی دیدنی ایجاد شده اند هستید، به شما بازدید از شهر شعر و ادب، شیراز را پیشنهاد میدهیم. شیراز شهری است که دیدن آرامگاه حافظ که به حافظیه معروف است، آرامگاه سعدی که میان یک باغ بزرگ و زیبا قرار گرفته، امامزاده شاهچراغ که دو فرزند از امام موسی کاظم در این محل مقبره دارند، ارگ کریمخان نیز که بعد از گذشت چندین سال، هنوز هم ژست کریمانه خود را دارد و یک عصر دل انگیز بهاری خوبی را میتوانید تجربه داشته باشید، نارنجستان قوام با دیوارهای آیینه کاری، کاشی کاری، گچ بری و منبت کاری است، باغ عفیف آباد که در زمان پهلوی، باغی نظامی بوده و محل استراحت سران شاه نیز به شمار میرفته و هم اکنون موزه نظامی می باشد، باغ ارم که مرکز گیاه شناسی است و تجربه خوردن فالوده شیرازی در این باغ فراموش شدنی نیست، باغ جهان نما و دروازه قرآن از دیدنی های زیبا و فریبنده شیراز هستند. بازدید از دیدنی های شیراز را در تور شیراز نوروز 96 فراموش نکنید.

تورشیراز نوروز 96

 

تور کیش

کم نیستند افرادی که خواستار تور کیش نوروز 96 هستند. زیرا در تور نوروز کیش آب و هوای مطبوعی بر کیش حاکم است و بهترین زمان سفر به کیش در نوروز می باشد. در ایام نوروز میتوانید به دیدن جاذبه های گردشگری  مانند بوستان آهوان، خانه بومیان، ساحل مرجان کیش، جزیره هندورابی و کشتی یونانی و همچنین تفریحات آبی کیش مانند قایق های پدالی، پینت بال، اسکوتر برقی، تجربه ماهیگیری، جت اسکی، پتر پاراسل و .... دیدن کنید و از تور کیش عید 96 لذت ببرید.

تور کیش نوروز 96

 

تور لرستان

لرستان، استانی سرسبز با آبشارهای متنوع خود، محلی آرامبخش و بکری است که برای افرادی که میخواهند در ایام نوروز محلی دنج را انتخاب کنند، بهترین گزینه خواهد بود. آبشار آب سفید الیگودرز، امامزاده ابراهیم معروف به بابابزرگ، دریاچه کَهَر، قلعه فلک الافلاک، امامزاده شاه محمد کوهدشت، آبشار چکان، دشت لاله های واژگون، سفید کوه و کلدشت که سرزمین سیب های سرخ است، از بهترین دیدنی های لرستان در تور لرستان نوروز 96 می باشد.

تور لرستان نوروز 96

 موارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی