بهترین سواحل دنیا برای تعطیلات تابستان 96


بهترین سواحل دنیا برای تعطیلات تابستان 96

با رسیدن فصل تابستان و شروع مسافرت های داخلی و خارجی عده ای به دنبال یک سفر آرام هستند که بتوانند چند روزی را با خیال آسوده در سواحلی آرام و بکر از دنیا آرام بگیرند. با نت تورز همراه باشید تا با چندی از این سواحل آشنا شوید.

 

شبه جزیره کُروماندِل در نیوزلند

اگر عکاس هستید و به دنبال سوژه عکاسی خود هستید یا اگر شخصی هستید که میخواهید با تورهای تابستان 96 یک ساحل بکر و آرام را برای گذراندن تعطیلات خود، انتخاب کنید پیشنهاد نت تورز به شما سفر به جزیره کروماندل توسط تور نیوزلند می باشد. این ساحل به قدری زیبا و خیره کننده است که از تماشای آن نه تنها خسته نمیشوید بلکه علاقه دارید شبانه روز در این ساحل قدم بزنید و عکس های زیبا و یادگاری را برای خود به ثبت برسانید. تفریحاتی که در این ساحل انجام میشود میتوانیم به کایاک سواری، شنا و غواصی اشاره داشته باشیم. بازدید از بهترین جزیره تفریحی دنیا را در لیست دیدنی های تابستان 96 خود قرار بدهید.

شبه جزیره کروماندل

 

دریاچه آلگرو در پرتغال

اگر تور پرتغال تابستان 96 انتخاب شما می باشد، حتما از دریاچه آلگرو دیدن نمائید. در ساحل این دریا، ستون های سنگی بنا شده است که میتوان یا با قایق یا در صورت امکان و نزدیکی به آنها بصورت پیاده رفت و از این صخره های بکر و تماشایی دیدن داشت و تعطیلات تابستان 96 خود را به بهترین شکل ممکن سپری نمود.

دریاچه آلگرو پرتغال

دریاچه آلگرو پرتغال

ساحل جرویس در استرالیا

اگر فردی هستید که علاقه دارید تا در شب به قدم در ساحل مشغول باشید و از دیدن ستاره های آسمان لذت ببرید، نت تورز به شما پیشنهاد میدهد در تور استرالیا تابستان 96 حتما به دیدن جزیره جرویس به هنگام شب بروید. با دیدن این جزیره اول به نظرتان چنین می آید که شاید اهالی چراغی را کنار دریا روشن نموده اند ولی باید به شما بگوئیم که منظره دیدنی و جذاب آبی رنگ و روشن کننده دریا به علت وجود پلانکتون هایی است که به خاطر فعالیت های شیمیایی خودشان، باعث نورافشانی در شب میشوند. دیدن بهترین سواحل تفریحی دنیا از نزدیک را در تور استرالیا از دست ندهید.

ساحل جرویس استرالیا

ساحل جرویس استرالیا

 

ساحل آنسه سورس دی آر جنت در سیشل

وقتی که با این ساحل روبرو شوید، اصلا باورتان نمیشود طبیعتی به این بکری را از نزدیک مشاهده میکنید، در نظرتان یک برگه و کارت پستالی است که در دستان شما قرار گرفته است. این ساحل با آب های شفاف و وجود تخته سنگ هایی از جنس گرانیت چنان زیبا و چشم نواز است که هر شخصی را مجاب میکند که تعطیلات تابستان 96 خود را در این ساحل بگذراند.

ساحل آنسه سورس

 

ساحل هموئا در جزیره هاوایی

از زیباترین سواحل هاوایی، ساحل هموئا می باشد. این ساحل به قدری جذاب و آرام و تماشایی است که در هر فصل از سال گردشگران مخصوص به خود را دارد. شما میتوانید در ساحل و قسمت آفتابی آن آفتاب بگیرید و برای نوشیدن یک نوشیدنی خنک و استراحت، به زیر سایه درختان بروید و لذت سفر تابستان 96 خود را دو چندان نمائید.

ساحل هموئا هاوایی

ساحل هموئا هاوایی

ساحل ناواجیو در یونان

یک ساحل کوچک و دور افتاده که فقط میتوان توسط قایق به آن دسترسی پیدا کرد و یک روز تابستانی دنج و آرام متفاوتی را در این ساحل تجربه کرد. در این ساحل یک کشتی که برای زمان های بسیار دور و متعلق به قاچاقچیان بوده، به آرامی پهلو گرفته و امروزه بازدید کنندگان زیادی را به سوی خود جذب میکند. در تور یونان تابستان 96 حتما به بازدید از ساحل ناواجیو رفته و از دیدن خلقت خداوند لذت ببرید.

ساحل ناواجیو یونان

ساحل ناواجیو یونان

 

ساحل بث در دریای کارائیب

در ساحل بث تخته سنگ هایی که در ساحل قرار گرفته اند تونل های زیبایی را به وجود آورده اند که در نوع خود بی نظیرند. آب شفافی که در این منطقه جریان دارد به قدری شفاف و زیبا می باشد که هرچه در کف دریا وجود دارد به راحتی قابل دیدن می باشد. علاوه بر این موارد نخل هایی در کنار ساحل وجود دارند و به زیبایی این ساحل افزوده اند. برای تفریحات تابستان 96 بی شک ساحل بث یکی از بهترین انتخاب هایتان خواهد بود.

ساحل بث کارائیب

ساحل بث کارائیبموارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی

مقاله های مرتبط