بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور


بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور

در تور سنگاپور، علاوه بر خرید از مراکز خرید متنوع، تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری خالی از لطف نخواهد بود. با نت تورز همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا شوید.


اسکله کلارک سنگاپور

اگر شخصی هستید که به دنبال شبگردی های خوب همراه با خانواده خودتان هستید این اسکله بهترین انتخاب شما خواهد بود. در این اسکله شب تا صبح برنامه های جالبی برگزار میشود و همچنین میتوانید در طی روز از فروشگاه های متنوع این اسکله خرید های خود را انجام دهید. همچنین میتوانید سوار بر قایق شوید و مسیر اسکله تا دهانه رودخانه سنگاپور را طی کنید و تجربه جدید را برای خود به ثبت برسانید.

اسکله کلارک سنگاپور

 

باغ وحش سنگاپور

باغ وحش در زمینی با وسعت 90 هکتار واقع شده است که تنوع حیوانات مختلف را تا 2.000 را دارا می باشد. خیلی از این حیوانات در قفس نیستند و به صورت آزاد در سطح باغ وحش حضور دارند. شما میتوانید صبحانه ای را در این باغ وحش نوش جان نمائید. اگر اورانگوتانی را در کنار خود مشاهده کردید تعجب نکنید.

باغ وحش سنگاپور

 

موزه تاریخ سنگاپور

موزه ای که مانند یک شهر کوچک است و میتوانید در داخل آن بچرخید و با آداب و رسوم سنگاپور، جنگ های تاریخی، فرهنگ و تاریخ که از اجدادشان به ارث برده اند و جواهرات قرن چهاردهم را ببینید و آشنا شوید.

موزه تاریخ سنگاپور

 

ساحل سانتوزا سنگاپور

ساحل سنتوزا در نزدیکی و 2 کیلومتری شهر سنتوزا قرار دارد و دارای 3 ساحل جدا از هم می باشد. در ساحل مرکزی میتوانید همراه خانواده خود حضور پیدا کنید و از امکانات و تفریحات آبی آن از قایق پدالی گرفته تا دوچرخه های آبی استفاده کنید و لذت ببرید. اگر میخواهید آفتاب بگیرید به ساحل تانجونگ مراجعه کنید. در ساحل سیلوسو نیز بارهایی در اختیار مسافران و گردشگران قرار میدهد. در تور لحظه آخری سنگاپور بازدید از این سواحل را از دست ندهید.

ساحل سنگاپور

 

پارک مرلیون سنگاپور

200 سال قبل وقتی چینی ها به سنگاپور مهاجرت کردند و اجناس خود را با قیمت های ارزان وارد سنگاپور کردند، پارک مرلیون از آن زمان به وجود آمد. در تور ارزان سنگاپور بازدید از این محل را فراموش نکنید.

پارک مرلیون سنگاپور

 

دنیای زیر آب و سنتوزا سنگاپور

میتوانید به تله کابین خود را به سنتوزا برسانید و در بین راه نیز از ارتفاع زیاد طبیعت و ساختمان ها را نگاه کنید و از دیده های خود لذت ببرید. بعد از اینکه وارد شدید میتوانید نقاشی های فاخر را ببینید و خود را به دنیای زیر آب یا آکواریوم برسانید و از دیدن 6.000 نوع موجود دریایی لذت ببرید و تجربه جدید را در تور سنگاپور خود ثبت نمائید.

دنیای زیر آب سنتوزاموارد مشابه یافت شده

ارسال یک دیدگاه


کد امنیتی